Osamělá vdova vstoupí do restaurace, aniž by věděla, že ji sleduje skupina mužů: jak to dopadlo

Návštěva restaurace o samotě není příjemný zážitek. Sedíte tam obklopeni lidmi, ale bez své vlastní společnosti, a cítíte se izolovaní. Buďme upřímní – nikdo nechce být černou ovcí. Někdy však, když jíte sami, můžete být překvapeni. To se stalo Eleanor, která nečekaně získala tři nové přátele, zatímco den před 60. narozeninami sama obědvala.

Někdy nezbývá nic jiného než jíst o samotě. Možná jsou vaši přátelé zaneprázdněni nebo nemáte mnoho přátel. Možná, že vaše děti dospívají a ve své rušné rutině pro vás nemohou najít čas. Z nějakého důvodu se ocitnete u stolu o samotě.

Howard a kamarádi/zdroj: apost.com

Eleanor čelila takové situaci, když se před 60. výročím svatby rozhodla jít na jídlo. Bohužel její manžel zemřel a ona musela oslavit výročí sama.

Howard a kamarádi a Eleanor/zdroj: apost.com

U večeře byla sama, když si ji všiml dobrý Samaritán. Jamario Howard a několik jeho přátel si pochutnávali na jídle v Brad’s Bar-B-Que. Všiml si, že Eleanor sedí sama, a to ho velmi znepokojovalo.

Nakonec se Howard rozhodl přistoupit k Eleanor. Zeptal se, jestli se k ní může posadit, a to jí nevadilo. Trochu si povídali a on se dozvěděl, jak Eleanor ztratila manžela. Howard cítil empatii ke svému společníkovi a zeptal se, jestli by s ním a jeho přáteli nechtěla sdílet jídlo. Eleanor souhlasila a měli se spolu skvěle.

„Řekla mi, že ztratila manžela a že zítra bude jejich 60. výročí svatby,“ napsal Howard na Facebooku.

Howard a kamarádi a Eleanor/zdroj: apost.com

Howard byl hluboce dojat tímto příběhem. Zveřejnil fotografie z toho oběda a řekl, že události, které se toho dne staly, mu změnily život. Howard vyzval lidi, aby nezapomínali na své rodiče, prarodiče a další samotné starší příbuzné.

Rovněž vyzýval lidi, aby nesoudili ostatní. „Každý,“ napsal, „má svůj vlastní příběh.“

PSALI JSME: „VŽDYCKY MĚ BUDEŠ INSPIROVAT“: DCERA NAPSALA DOJEMNÝ VZKAZ K NAROZENINÁM SVÉMU NEMOCNÉMU OTCI

PŘIPOMÍNÁME: DOJEMNÝ PŘÍBĚH O KRÁLÍKU ZÁCHRANÁŘOVI: JAK SE MU PODAŘILO STÁT SE OTCEM ŠTĚŇAT

Share