On nemohl uvěřit, že je v bezpečí: dělníci zachránili kocoura z toho světa

Stavitelé dobře znali černého kocoura jménem Porsche a jeho pruhovaného kámoše. Zatímco dělnici pracovali, kocouří vždy byli někde poblíž. Jednou se stal Porsche kořisti. Měl štěstí, že lidé přiběhli včas.

Kocour / Zdroj: goodhouse.ru

Dělníci slyšeli z křoví podivný drcený pískot, ve kterém se sotva dalo poznat kočičí mňoukání, a vrhli se na záchranu. Roztáhli větve a uviděli strašidelnou podívanou: obrovská skvrnitá krajta omotala jejich domácího mazlíčka a zjevně se chystala sníst Porsche na oběd.

Jeden z dělníků našel vedle dlouhé klacky, a lide se pustili na záchranu kocoura. Muž srazil na zem hlavu krajty, přitlačil ji klackem a druhou začal vyprošťovat kocoura. Při pohledu na nové nebezpečí, krajta vypustila ze smrtelného objetí kocoura a obrátil se na novou kořist.

Záchrana kocoura / Zdroj: YouTube

„Bylo vidět, že Porsche je ještě naživu, jen potřeboval ještě pomoc,“ vzpomíná dělník, který zachránil kocoura.

Kocour ležel zcela nehybně jako mrtvý, ale lidé si byli jisti, že je stále naživu. Jeden ze zachránců chytil zvíře za zadní tlapy a odtáhl ho z bojiště. Provedl kardiopulmonální resuscitaci, jak by to v podobné situaci udělal člověku.

Záchrana kocoura / Zdroj: YouTube

Ze strany to vypadalo jako jemné poplácání. Ale pak se kocour začal hýbat, otočila hlavu a postavil se na neposlušné tlapky. Jeho tlama vyjadřovala nejvyšší stupeň šoku.

PSALI JSEM: MLADÁ RODINA ODVEDLA VYNIKAJÍCÍ PRÁCI NA STARÉM BYTĚ: DÝCHÁ Z NĚJ NOBLESA I SVĚŽEST

PŘIPOMÍNÁME: K ŽENĚ KAŽDÝ DEN PŘICHÁZEL PES A SPAL: JEDNOHO DNE, NA JEHO OBOJKU SE OBJEVIL DOPIS

Share