Mladá rodina odvedla vynikající práci na starém bytě: Dýchá z něj noblesa a svěžest

Mladá rodina odvedla neuvěřitelnou práci na starém bytě, který vypadal naprosto neobyvatelný. Rodině se ale podařilo zútulnit svůj domov.

Radikální renovace ho změnila k nepoznání.

Byt/ Zdroj: lime.energy

Rodina se rozhodla vše zahájit renovací kuchyně. Zpočátku byl byt bez nábytku, takže první věc, kterou si nové majitelé objednali, byla rohová kuchyňská linka.

Byt/ Zdroj: lime.energy

Stěny byly původně pokryty béžovými kachličkami. A na podlaze byly položeny dlaždičky jiného tónu s ornamentem. Pak manželé koupili nový stůl a židle. Nad nim byla zavěšena lampa ve stříbřitém odstínu.

Byt/ Zdroj: lime.energy

Změněna byla také chodba vedoucí z kuchyně do obýváku. Majitelé se také postarali o náhradu staré skříně za novou.

Byt/ Zdroj: lime.energy

Hlavní místnost je prostě k nepoznání. Byly v ní instalovány nové parkety a také byl opravený strop. Stěny byly pokryty světlými tapetami. A nábytek byl zhotoven na míru a vypadá perfektně.

Byt/ Zdroj: lime.energy

V obýváku se objevila nová pohovka a televize. Největší rekonstrukcí prošla toaleta spolu s koupelnou. Veškeré vybavení z ní vyhodili už v prvních fázích opravy.

Byt/ Zdroj: lime.energy

Dlaždice v koupelně vyměnili za světlejší, pískového odstínu. Nové vybavení koupelny v čistě bílé barvě vypadá v kombinaci s dlažbou prostě skvěle.

Byt/ Zdroj: lime.energy

PSALI JSME: „NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE JE TO MŮJ BYT“: BABIČKA SE VRÁTILA Z PRÁCE A NEPOZNALA SVŮJ VLASTNÍ DOMOV. NEBYLA TO CHYBA ŽENY, PŘIŠLA NA SPRÁVNOU ADRESU

PŘIPOMÍNÁME: DOUFALA JSEM, ŽE SYN SE SNACHOU SE ODE MNĚ ODSTĚHUJÍ: UŽ DRUHÝ ROK ŽIJÍ V MÉM BYTĚ

Share