„Omluvila jsem se mu znovu“: Dominika Gottová se přišla rozloučit se svým tatínkem před odletem do Finska

Nejstarší z dcer Karla Gotta (†80), Dominika Gottová (47), již nějakou dobu bydlí ve Finsku. Tam se odstěhovala s manželem, a to kvůli tomu, aby změnit kolem sebe celou situaci.

Dominika Gottová/Zdroj: blesk.cz

Musela dcera známého slavíka podstoupit léčbě psychických potíží. České lékaři doporučovali Gottové terapie v Praze, ale nakonec odmítla je.

Dominika Gottová/Zdroj: blesk.cz

Nejstarší dcera ale nedávno přiletěla do tuzemka a když se chystá vrátit do Finska, kde má s manželem sociální byt, který jim přidělil stát.

Dominika Gottová/Zdroj: blesk.cz

Před odletem do Finska, kde chce opět bydlet se svým manželem Timem Tolkkim, se přišla rozloučit se svým otcem k jeho hrobu. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Dominika Gottová/Zdroj: blesk.cz

Po celou návštěvu utírala slzy a soustředěně se dívala na portrét otce. „Omluvila jsem se mu znovu za to, že jsem byla v posledních letech jeho života špatná dcera. Vysvětlila jsem mu také, proč se znovu vracím do Finska,“ objasnila Gottová.

ČTĚTE TAKÉ: IVANA GOTTOVÁ PO DLOUHÉM MLČENÍ PROMLUVILA, NA CO SE MOHOU TĚŠIT FANOUŠKY KARLA GOTTA: “PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE MĚ V ZÁJMU ZDRAVÍ NÁS VŠECH POCHOPÍ”

PSALI JSME: “MÁM TADY KLID“: DOMINIKA GOTTOVÁ SE PŘIPRAVUJE NA ZMĚNU A BUDE SE LÉČIT

Share