Ivana Gottová po dlouhém mlčení promluvila, na co se mohou těšit fanoušky Karla Gotta: “Pevně věřím, že mě v zájmu zdraví nás všech pochopí”

Vdova legendárního českého zpěváka Karla Gotta Ivana dlouhou dobu nesdílela žádnou informaci o filmech, knihách a koncertech, na které se fanoušci těší už od roku 2019.

Dnes nakonec na Facebookové stránce svého zesnulého manžela oznámila, kdy příznivci Karla Gotta zvládnou uvidět všechno, co připravil pro ně Slavík ještě před svou smrti. Před rokem na YouTubu se objevil trailer filmu Karel, který by odhalil velké množství informaci o životu známého zpěváka.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Premiéra filmu by se měla uskutečnit ještě na konci loňského října, ale kvůli pandemii koronaviru Ivana musela premiéru přesunout na neurčitý. Ivana dnes se před fanoušky omluvila, ale kvůli epidemii koronaviru s tím nic nemůže udělat.

Podle jejich slov, musela posunout i termín vzpomínkových koncertů a také vydání knižní autobiografií. “Pevně však věřím, že mě v zájmu zdraví nás všech pochopí “ napsala Ivana.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Podle Ivany autobiografie Karla Gotta bude vydána v leté k nedožitým 82. narozeninám Slavíka. Vdova je jistá, že bude to největší autobiografie o jejím manželovi, protože bude obsahovat 700 stránek textu a také 1700 fotografii.

Ivana by moc chtěla, aby diváci se na dokument o Karlu Gottovi dívali ve kinech, a kvůli tomu přesunula premiéru na 30. záři letošního roku. Vdova také sdílela informaci o koncertech, které podle jejich slov se uskuteční 19. a 20. června 2022 roku.

PSALI JSME: VELKÁ PROMĚNA SUSAN BOYLEOVÉ: JAK DNES VYPADÁ ZPĚVAČKA Z SOUTĚŽI BRITAIN’S GOT TALENT

PŘIPOMINAME: “JE NÁM LÍTO, ČEHO JSOU NĚKTEŘÍ LIDÉ SCHOPNI”: CO SE STALO NA MÍSTĚ POSLEDNÍHO ODPOČINKU KARLA GOTTA

Share