Ohromující fotografie rodiny a jejich autobusu, kde vyrůstají jejich děti

Bydlení v dodávce na kolech neboli Vanlife je v Evropě a Americe novým trendem, který získává stále větší oblibu.

Fotografie rodiny / Zdroj: youtube.com

Pro tuto americkou rodinu to byla nová životní zkušenost, která byla možná tím jediným, co mohlo zachránit jejich rodinu před rozpadem.

Autobus rodiny / Zdroj: youtube.com

Situace v rodině se vyhrotila asi před čtyřmi lety. Okolnosti tomu chtěly, že Jessica Ruchová, manželka Adama Serry, musela vychovávat jejich děti z pohodlí svého domova. A břemeno zaopatření rodiny leželo zcela na Adamových bedrech. Manžel byl unavený – ale ani doma nebyla příležitost k odpočinku.

Fotografie rodiny a jejich autobusu / Zdroj: youtube.com

Hlava rodiny projevila slabost a začala hledat řešení v alkoholu – což rodinu přivedlo na pokraj rozvodu.

A pak si na jednom z fór Vanlife všiml manžel příběhu dvojice mladých Angličanů, kterým se podařilo se svým obytným vozem objet několik sousedních zemí. Promluvil si se svou ženou. I ji zaujala představa života na kolech.

Nebylo však snadné jej uvést do praxe, protože bylo třeba brát ohled na pohodlí dětí.

Ohromující fotografie rodiny a jejich autobusu / Zdroj: duck.show

Manželé si v roce 2018 koupili ojetý školní autobus a po dlouhé a důkladné přestavbě z něj udělali skutečný obytný vůz, který je prostorný a pohodlný.

Adam a Jessica mají na tachometru tisíce kilometrů, prožili mnoho měst po celé zemi a viděli nejkrásnější místa Spojených států.

Ohromující fotografie rodiny a jejich autobusu / Zdroj: duck.show

Adamova rodina procestovala mnoho nejkrásnějších míst ve Spojených státech. Děti už jsou dospělé, ale studují online, takže se rodina nemusela usadit v jednom městě. Děti rostou, jsou plné nových životních zkušeností.

Do rodiny dokonce přibylo další dítě a Adam zapomněl, co je to alkohol. Tento způsob bydlení se ukázal jako mnohem úspornější, protože odpadlo mnoho poplatků za služby a nájemné a nebylo třeba mít velké výdaje spojené s trvalým bydlením na jednom místě.

PSALI JSME: NIKOL LEITGEB SDÍLELA FANOUŠKŮM PRVNÍ SNÍMEK SYNA PO ZASTAVENÍ DECHU: MLUVČÍ ZÁCHRANÁŘŮ PROMLUVILA, CO V PODOBNÝCH SITUACÍCH MUSÍ DĚLAT MAMINKY

PŘIPOMÍNÁME: DOSPĚLÝ SYN: JAK VYPADÁ CHLAPEC, KTERÉHO MADONNA ADOPTOVALA PŘED 14 LETY

Share