“Odmítli jsme vyměnit si byty se svou dcerou, ale ona řekla, že v tomto případě už své vnoučata neuvidíme“

Již šest měsíců jsme neviděli naše vnoučata, ale to vše proto, že moje dcera chtěla, abychom s manželem jí věnovali náš byt byt 2+1, což jsme odmítli. Nechceme přijít o pohodlí jen proto, že to chce ona.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dcera se vdala před třemi lety. Zeť nemá žádné povolání, žádnou práci, ani pochopení života. Dnes je blogerem, zítra designérem, pozítří umělcem. Stručně řečeno, neustále hledá sebe.

Byt/Zdroj: newsposter24.com

Rodiče zetě se ukázali být tak slušní, inteligentní lidé… Po svatbě jsme jim dali garsonku, kterou jsem zdědila po matce. Rodiče manžela mé dcery tam pomáhali s opravami. Novomanželé ale nechtějí pracovat.

Byt/Zdroj: newsposter24.com

Pak dcera oznámila, že je těhotná. My jsme nevěděli zda máme radovat se nebo plakat: nemohou se sami ani živit. Ale zeť přísahal, že teď bude pracovat, prý. Opravdu šel do práce, ale vydělává moc málo. Alepoň něco.

Byt/Zdroj: newsposter24.com

Nakonec se narodila naše vnučka. Před jejím narozením jsme spolu s rodiči koupili vše: šatní skříň, postýlku, kočárek, spoustu oblečení, hračky. Pravděpodobně teprve potom si zeť uvědomil, jak nákladné je podporovat dítě a že oni sami musí nějak žít, ale postupem času se věci zlepšily, zeť dostal povýšení a začal vydělávat trochu víc.

Byt/Zdroj: newsposter24.com

A po roce a půl dcera znovu otěhotněla. Porodila chlapce. Postupem času ale dcera začala mluvit o změně bytu, prý, že čtyři lidé jsou stísnění v garsonce, ale v našem dvoupokojovém by to bylo líp.

Rodina/Zdroj: newsposter24.com

My jsme s manželem řekli, že nejsme připraveni obětovat své pohodlí kvůli rozmaru dcery. A pokud by dcera a zeť měli rozum, nejdříve by přemýšleli o tom, kde a jak žít a vychovávat děti, až potom je porodit.

Byt/Zdroj: newsposter24.com

Dcera se urazila a řekla, že už vnoučata neuvidíme. A po opakovaných pokusech mé dcery přesvědčit nás, abychom si vyměnili byty, jsem řekla, že je vystěhuji z toho, ve kterém nyní žijí, aby nebyli tak arogantní.

ČTĚTE TAKÉ: V KOSTELE NAŠLI PSA A VEDLE NĚJ POZNÁMKU: MAJITEL ŽÁDAL O POMOC

PSALI JSME: RODIČE DALI SVÉ DCEŘI VELMI PODIVNÉ A NETRADIČNÍ JMÉNO: NEOČEKÁVALI ALE TAK SILNOU NEGATIVNÍ REAKCI

Share