Od kterých žen nejčastěji odcházejí manželé: Pět znamení zvěrokruhu

Mnoho žen má složité charaktery. To je mimo jiné ovlivněno i znamením zvěrokruhu, pod kterými se narodili.

Jaké znamení zvěrokruhu muži nejčastěji opouštějí?

Žena Štír

Štír / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Štíři jsou velmi emocionální a temperamentní povahy, které rozhodně nedovolí, aby se partner nudil. To často způsobuje, že jejich manželství jsou krátkodobá, protože jsou jako horská dráha s neustálým napětím.

Ženy Štíři by neměli zoufat: díky charismatu a své energii téměř nikdy nezůstanou sami.

Žena Blíženec

Blíženci / ilustrační foto / Zdroj: pinsterest.com

Žena Blíženec je zářivá, usměvavá, vždy připravena pokecat, někam jít. Takové ženy se často rozpouštějí ve svých mužích, podporují je v jakémkoli úsilí a pomáhají realizovat plány a nápady.

Rutina může zničit vztah s manželkou Blížencem. Pokud se začne nudit, postupně se z ní stane velmi toxické stvoření, které svými výtkami, pasivní agresivitou a rozmary může snadno přivést na nervózní tik.

Žena Lev

Lev / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Lvice jsou velmi hrdá stvoření, která znají svou hodnotu. Nesouhlasí, že se kvůli manželství vzdají mužské pozornosti a obdivu. I když její partner pro ni není příliš zajímavý, jen zřídka mu dovolí odejít. Ve stylu Lvice ho opustila sama.

V manželství je dívka Lev spíše nestálá. Nemá ve vztahu ráda ani přílišnou něhu, ani přílišnou hrubost.

Žena Ryby

Ryby / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Ryby se zdají být perfektní manželky. Jsou klidní, nenároční, láskyplní. Také se vyznačují pečlivostí, jemností a láskou k krásnému.

Na druhou stranu jsou to profesionální manipulátoři. Mohou to být jak skandály a hysterie, tak i týdny, kdy si hrají na mlčenlivost. Zvláštní pozornost si zaslouží scéna žárlivosti a schopnost trávit hodiny na stejném tématu, najít chyby v čemkoli.

Žena Střelec

Střelec / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Ženy Střelce jsou aktivní, zajímavé, komunikativní. Jsou připraveni podporovat jakékoli dobrodružství až do samého stáří, pokud je to zábavné a vesele. Mají mnoho zájmů, milují nové známosti a cestování.

Žena Střelec se nikdy nestane příkladnou hospodyní. Miluje pořádek a chutně vaří, ale nikdy by nesouhlasila, že tomu zasvětí svůj život. To často odrazuje muže, kteří nejsou připraveni plně sdílet povinnosti v domácnosti nebo platit za služby příslušných odborníků.

PSALI JSME: 7 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ ODPUSTÍ ZRADU, A 5 ZNAMENÍ, KTERÁ TOHO NEJSOU SCHOPNI

PŘIPOMÍNÁME: ASTROLOG POJMENOVAL NEJSOBEČTĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÁ ZNAMENÍ SE JEDNÁ

Share