Astrolog pojmenoval nejsobečtější znamení zvěrokruhu: O jaká znamení se jedná

Až do nedávné doby, před několika desítkami let, bylo slovo „egoista“ považováno za urážlivé, což je v měřítku historie považováno za jeden okamžik.

Ilustrační foto. Znamení zvěrokruhu/ Zdroj: YouTube

Psychologové jsou dnes přesvědčeni, že sobectví (omezené) je užitečné jak pro člověka, tak i pro její známé. Astrolog pojmenoval nejvíce sobecká znamení zvěrokruhu.

Lev (23.07 – 21.08)

Ilustrační foto. Znamení zvěrokruhu/ Zdroj: tsn.ua

Lvi, stejně jako jejich totem, který je považován za krále přírody, milují být středem pozornosti. Ani na okamžik nepochybují, že všechno nejlepší by mělo být určeno jen pro ně, a neváhájí se o tom mluvit s ostatními.

Problémem je to, že zástupci tohoto znamení nejsou schopni se adekvátně vnímat – skutečně věří, že jsou nejlepší.

A další běda těm, kteří si o tom dovolují pochybovat. Lvi se v tomto případě nebudou stydět za to a budou se tomu bránit zuby nehty.

Štír (24.10 – 22.11)

Ilustrační foto. Znamení zvěrokruhu/ Zdroj: tsn.ua

Štíři jsou přesvědčeni, že celý svět patří jim už od narození – je vůbec možné najít stejné inteligentní a ušlechtilé lidi jako jsou oni?

Po stanovení cíle mohou zástupci znamení projít jakýmikoliv cestami (i nelegálními), protože věří, že na rozdíl od ostatních dokážou dosáhnout naprosto cokoli.

Co však můžeme ještě říct o jejích metodách boje o místo pod sluncem, pokud jsou, podle jejich názoru, nejdůležitější na této planetě.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ilustrační foto. Znamení zvěrokruhu/ Zdroj: tsn.ua

Na první pohled Ryby je obtížné nazvat sobeckými, a to vše proto, že vědí, jak skrýt své inherentní negativní vlastnosti.

Lidé, které se narodili pod tímto znamením si možná neuvědomují, že jednají ve svůj prospěch a využívají ostatní.

Mohou dokonce předstírat, že se zajímají o dobro někoho jiného, a udělají vše pro to, aby se o to postarali, ale ve skutečnosti sledují pouze své vlastní zájmy.

Ilustrační foto. Znamení zvěrokruhu/ Zdroj: tsn.ua

PSALI JSME: NEJPLODNĚJŠÍ MATKA: 39LETÁ ŽENA PORODILA 38 DĚTÍ A NAVÍC OD JEDNOHO MUŽE

PŘIPOMÍNÁME: „NA TÉ D1 TO NEBYLO TAK, JAK ŘEKLA POLICIE“: BABIŠ MLADŠÍ PROZRADIL, JAK BYL ZATČEN. KVŮLI NAŘČENÍM O NEMOCI SE CHCE PRÁVNICKÝ BRÁNIT

Share