Ochladilo se, Anna vytáhla teplou bundu a najednou našla klíč od bytu

Chci vyprávět příběh, který se stal v životě mé sestry před 10 lety. Žila se svým manželem, který tehdy byl ještě přítelem, v samostatném bytě.

Jednoho večera se pár pohádal, Anna si sbalila kufry a přestěhovala se ke mně.

O několik měsíců později Anna vytáhla zimní bundu a za podšívkou našla klíč od bytu, který ona a její přítel nemohli najít. Zpočátku mu to chtěla dát, ale hněv získal vrch a rozhodla se mu pomstít.

Klíč / Ilustrační foto / Zdroj: gtrkkursk.ru

Když byl její manžel v práci, rozhodla se navštívit bývalý byt. Vešla do kuchyně a uviděla tam hromadu nádobí, lednice byla prázdná. Anně ho bylo líto. Proto uklízela celou kuchyň, koupila potraviny, uvařila polévku a pilaf a pak odešla.

Téhož večera jí zavolal překvapený muž:

„Ahoj, zlato. Přicházela jsi dnes? Upřímně řečeno, skoro jsem se zbláznil, když jsem uviděl plnou lednici.“

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: pan.ru

Ukázalo se, že muž přišel domů unavený z práce, předtím si koupil v obchodě chipsy a pivo a šel s tím sledovat televizi. Potom chtěl vyhodit odpadky v kuchyni a uviděl jídlo na sporáku.

Dlouho přemýšlel, kdo by to mohl být: nikdo kromě něj nemá klíče, jeho rodiče jsou daleko.

Tak se moje sestra pomstila a usmířila se svým milovaným. Teď už mají dvě děti a pamatují na tu polévku. Manžel sestry říká, že to byla nejchutnější polévka v jeho životě.

PSALI JSME: MOJE ŽENA SE MNOU POHÁDALA, ŽE BY DOKÁZALA UŽIVIT RODINU SAMA NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ: JAK TO UDĚLALA NA PRVNÍ POKUS

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE DOZVĚDĚLA, ŽE MANŽEL MÁ MILENKU, A PŘIPRAVILA PŘEKVAPENÍ K JEHO NAROZENINÁM, NA KTERÉ SI BUDE PAMATOVAT CELÝ ŽIVOT

Share