Oblíbené jídlo princezny Diany: jak ona udržovala dokonalou postavu

O Dianu byl vždy zvýšený zájem, média diskutovala o jejím životním stylu, ani princeznino oblíbené jídlo nebylo vynecháno.

Dvacet let po Dianině smrti její osobní kuchař a autor kuchařské knihy Darren McGrady, poskytl rozhovor a řekl, že princezna měla bulimii, což je zvláštní zažívací porucha, kdy v dobách stresu není možné ovládnout pocit hladu. Diana mohla hodně jíst, až do záchvatů nevolnosti, ale jak si dokázala udržet svoji postavu?

Princezna Diana / Zdroj: my.sm-news.ru

Z rozhovoru šéfkuchaře vyšlo najevo, že princezna to měla těžké, vždy ji pronásledovaly problémy s jídlem: nejprve bulimie, a když toto nemoc se podařilo vyléčit, došlo k poporodní depresi a mnoho přerušení diety. Výsledkem bylo, že Diana našla cestu ven, jedla jen jídlo, které opravdu miluje, tato skutečnost se stala klíčem k její dobré postavě.

Princezna Diana / Zdroj: my.sm-news.ru

Ráno Diana začínala čerstvě vymačkanou šťávou. Kdo ví, možná to byla ona, kdo zavedl módu na tento nápoj, ale předtím čerstvě vymačkanou šťávu nikdo nepil k snídani.

Jelikož princezna nejedla červené maso, její osobní kuchař nejčastěji připravoval na oběd plněné papriky nebo lilky, a klasickou sýrovou omáčku nahradil nízkokalorickou přizpůsobenou Dianiným chutím.

Princezna Diana / Zdroj: my.sm-news.ru

Existovala také speciální jídla, která princezna pokaždé s potěšením jedla, ale dovolovala si je zřídka, kvůli velkému obsahu kalorií. Jedná se o pudink z rajčatové pěny a rozinkového másla. Ačkoli se kuchař snažil snížit obsah tuku a kalorii, princezna se v těchto lahůdkách stále hrozně omezovala.

Britové milují čaj, princezna nebyla výjimkou, a k čaji Diana jedla chleba s máslem. Samozřejmě že v omezených porcích.

Princezna Diana / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: SVATEBNÍ TAJEMSTVÍ PRINCEZNY DIANY: CO VŠECHNO MĚLA DIANA UKRYTÉ VE SVATEBNÍCH ŠATECH

PŘIPOMÍNÁME: PRINCEZNA DIANA V TĚCHTO DNECH: JAK BY DNES VYPADALA MATKA WILLIAMA A HARRYHO

Share