O 16 let později. Jak žije dívka, která porodila v 11 letech

Příběh dívky, která otěhotněla s 19letým klukem, se stal v roce 2005

Valyu Isaevu vychovávala její babička, která pracovala na trhu. Kvůli nedostatku peněz pronajala pokoj v bytě. Jejich podnájemníkem se stal Tádžik Khabib, kterému bylo v té době 19 let.

Valya a Khabib / Zdroj: zerkalo.cc

Unavená starostí si babička nevšimla, že mezi její malou vnučkou a mladým mužem začal blízký vztah. Výsledkem toho bylo, že Valya otěhotněla. Khabib se ospravedlňoval tím, že údajně nevěděl, jak se všechno může skončit.

Policejní orgán chtěl Khabiba uvěznit. Během soudního řízení však bylo vzato v úvahu, že ten kluk byl odhodlaný se s ní oženit později, byl připraven ji i nenarozené dítě finančně podporovat.

Valya a Khabib / Zdroj: zerkalo.cc

Výsledkem bylo, že soud vynesl Khabibovi podmíněný trest 3 roky. V roce 2005 porodila Valya dceru, kterou pojmenovali Amina. Žila s dítětem se svou babičkou. Khabib je neoklamal. Pracoval, podporoval svou dceru a Valyu. Když dívka dospěla, ona a její milovaný se vzali. Brzy se páru narodil syn Amir.

Novináři se čas od času zajímali o osud školačky, která v tak mladém věku porodila dítě.

Valya, Khabib a jejich dcera / Zdroj: tvcenter.ru

Později se objevily informace, že Khabib bije Valyu. Dívka si myslela, že manželovi neodpustí. Ale slíbil, že se to už nestane, a svůj slib dodržel.

Nejstarší dcera manželů je již dospělá dívka. Amina zná příběh svého narození. Rodiče nechtějí, aby šla v jejich stopách, a proto s dívkou vedou odpovídající rozhovory. Amina je chytrá a rozumná dívka, je to dobrá studentka, sní o absolvování univerzity. Na manželství zatím nemyslí.

Valya / Zdroj: zerkalo.cc

O 15 let později žije pár na stejném místě. Muž pracuje jako taxikář, zajišťuje svou rodinu. Jeho žena nepracovala ani den. Loni porodila své třetí dítě, syna Damira.

Valya se v současné době snaží vyhnout komunikaci s novináři.

Rodina / Zdroj: zerkalo.cc

PSALI JSME: MAMINKU, KTERÁ PORODILA DESATERČATA, STÁLE NIKDO NEVIDĚL: PROČ ŽÁDNÁ Z NEMOCNIC TENTO JEDINEČNÝ POROD NEEVIDUJE

PŘIPOMÍNÁME: DVAATŘICETILETÁ ŽENA PORODILA SVÉ DVANÁCTÉ DÍTĚ: HLUČNÁ RODINA

Share