Nikdy jsem si nemyslela, že přítel mého manžela to udělá: Přišel do našeho domu se svou milenkou

Když mi můj manžel řekl, že k nám o víkendu přijde jeho kamarád, nevadilo mi to. Můj Honza vždy vařil jídlo v novém domě, takže příchod Ondry mě nezatěžoval. Koneckonců s námi neměl v planu zůstat přes noc.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Já jsem u manžele předem zeptala, zda přijde Ondra se svou manželkou. Nedal mi ale jasnou odpověď. S manželkou Ondry – Lenkou nestaly jsme se těmi nejlepšími kamarádky, jak o tom naši manželé snili.

Nejprve jsme bydleli v bytě, ale před dvěma lety jsme si koupili malý, ale velmi útulný venkovský dům. Nyní zde žijeme přes rok. Někdy naši přátelé přijdou do našeho venkovského domu. Děláme si malou grilovačku, povídáme si, zpíváme písničky.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ondra a jeho žena bývali u nás mnohokrát. Zatím ale jsme moc s Lenkou nekomunikovaly, nemá moc ráda děti a je dosud nemá. Neustále chodila do gymu a kosmetických salonů. Její vzhled pro ni byl vždy na prvním místě. Nejsem moc zdatná v kosmetice a módě, a tak jsem raději mluvila s Lenkou o neutrálních tématech: o počasí a o přírodě.

Když přijel mého manžela přijel, jsem byla šokovaná. Dorazil k nám s jinou ženou. „Seznamte se, tohle je moje kamarádka Tatiana,“ řekl nám Ondřej vesele.
“A co se stalo s Christinou? Rozešla jsi se s ní?“ zeptala jsem já. Odpověděl mi, že stale jsou spolu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Právě jsem ztratila dar řeči: jak jsi mohl přijít k nám domů se svou milenkou!? Vzala jsem svého manžela stranou a požadovala, aby nás Ondra se svou milenkou okamžitě odešel, což manžel udělal. Ale nyní Honza je uražený, protože se bojí, že jejich přátelství se Ondrou skončilo.

“Jaký je rozdíl s kým přišel? Nejsi ani kamarádka Lenky,“ předvedl mi manžel poté. “Ano, nejsme. Ale to neznamená, že budu se dívat, jak tvůj kamarád chodila s jinou,“ odpověděla jsem svému manželovi.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Následujícího dne jsem zavolala Lence a řekla jsem jí všechno. Nevím, jak to skončí, ale nebudu tolerovat takový přístup manžela k manželce.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ ROZPLÁCNUL OBROVSKÉHO PAVOUKA PANTOFLEM A HNED TOHO LITOVAL: NA JEHO MÍSTĚ SE JICH OBJEVILO DVĚ STĚ

PSALI JSME: OSAMĚLÝ MUŽ ŠEL RÁNO NA ZÁCHOD A TAM, NEČEKANĚ PRO NĚJ, UŽ BYLA FRONTA: TAKOVÉ JE MOŽNÉ JEN PŘED SILNÝM DEŠTĚM

Share