Osamělý muž šel ráno na záchod a tam, nečekaně pro něj, už byla fronta: Takové je možné jen před silným deštěm

Zdá se, že ráno prostě nemůže být dobré, zvláště v Austrálii. Uvedl to uživatel serveru Reddit s přezdívkou Usernamenotallocated z Nového Jižního Walesu. Muž, sotva otevřel oči, našel ve své toaletě skutečný horror.

Faktem je, že koupelnu Australana napadli skutečné útočníci – mravenci.

Nečekaný jev v koupelně bytu / Zdroj: medialeaks.ru

Zmatený majitel vytáhl kameru a nahrál invazi na video, které později zveřejnil na síti.

„Vypadá to jako fronta na záchod … nevím, jestli vydržím tak dlouho!“ napsal Usernamenotallocated a ilustroval svá slova videem.

Na záběrech je vidět celá verenica mravenců, které zkoumájí dlažbu a stěny koupelny. Pokud se vám to stále nezdá jako něco zvláštního, nepokoušejte se vyvodit závěry. Protože pak Australan převedl svou kameru na toaletu a tam nebylo žádné místo bez mravenců.

Nečekaný jev v koupelně bytu / Zdroj: medialeaks.ru

Stojí za to vidět takový obrázek, jak okamžitě zapomenete, proč jste vůbec šli na toaletu. Redditor není zoufalý, ale naopak se velmi zajímal o fenomén. Muž se rozhodl zjistit, co je příčinou takové návštěvy.

„Mravenci pravidelně mizeli na hodinu v polovině dne, ale později se vrátceli, “ sdělil muž.

Uživatelé sítě, kteří se podívali na záznam Usernamenotallocated, okamžitě předložili několik teorií.

Vzpomínám si, jak se mravenci postavili do fronty pro mou mátovou zubní pastu. Tehdy jsem si myslel, že je to o vůni, vždyť ve složení nebyl cukr. Nepoužíváte náhodou čisticí prostředky, které sladce voní?

Uklízíte snad v koupelně medem, ne?

Podle Australana po dvou dnech hmyz z koupelny zmizel. Stalo se to, až když se ve městě změnilo počasí. Ukazuje se, že mravenci velmi dobře reagují na teplotu, vlhkost, atmosférický tlak a jsou také citliví na změny prostředí.

PSALI JSME: ŽENA UVIDĚLA NA SOCIÁLNÍ SÍTI FOTOGRAFII SVÉHO MANŽELA A PODALA ŽÁDOST O ROZVOD: VŠIMLA SI NEPŘÍJEMNÉHO DETAILU

PŘIPOMÍNÁME: O VÍKENDU PŘIJDOU LETNÍ TEPLOTY S BOUŘKAMI: METEOROLOGOVÉ SDÍLELI NOVOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Share