“Nikdo z nás to nečekal“: Maminka Veroniky Žilkové zase bojuje s dlouholetou nemocí

Známá česká devětapadesátiletá herečka Veronika Žilková se po dlouhých 13 měsících konečně na čas vrátila do Izraele za manželem Martinem Stropnickým.

Do té doby bydlela v Česku, vedle své maminky, sedmadevadesátileté Olgy Žilkové. V ČR hlavně byla během pandemie koronaviru, aby své staré mamince všemožně pomáhat.

Nyní matka Žilkové a babička Agáty Hanychové zase trpí nemocí. „Je pravda, že je to nemoc, kterou má už sedmdesát let, ale nikdo z nás to nečekal,“ vyjádřila se pro online portál Aha! Veronika Žilková.

Herečka co nejdříve se vydala zpět za maminkou do Česka, protože nemá tak důležité záležitosti v Izraeli. Maminka herečky právě měla v plánech výlet do hor v dalším měsíci, který, pravděpodobně, bude zrušen.

V mobilní aplikaci si rodina založila společnou skupinou, kde každý den komunikují. I přes to, že se nachází v různých státech, každý však ví, zda se někdo k babičce chystá a zda jí doveze nákup.

PSALI JSME: ŽILKOVÁ UKÁZALA SVOU DCERU KORDULU : Z MALÉ HOLČIČKY SE STALA KRÁSNÁ DÁMA

ČTĚTE TAKÉ: “BYLA BYCH RÁDA, KDYBY TO MOJE POSLEDNÍ MANŽELSTVÍ VYDRŽELO AŽ DO KONCE”: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA O PŘÍČINÁCH ROZCHODU SE SVÝMI BÝVALÝMI MANŽELY

Share