“Byla bych ráda, kdyby to moje poslední manželství vydrželo až do konce”: Veronika Žilková promluvila o příčinách rozchodu se svými bývalými manžely

Známá herečka Veronika Žilková je už několik let šťastně vdaná za známého diplomata Martina Stropnického. Před nim ale měla ještě dva manžely, se kterými se rozloučila.

Veronika Žilková se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Dnes portálu Novinky herečka prozradila, co bylo příčinou rozchodu s bývalými manžely. Podle jejích slov, nejvíc jí vadilo dusno v rodině. Veronika řekla, že se tím moc liší od svých rodičů.

Veronika Žilková se svým manželem/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, její maminka a tatínek strávili spolu celý život. Moc často se hádali, a v rodině vládlo dusno. Veronice říkali, že jich spojil Bůh. Žilková řekla, že když se v její rodině objevovalo dusno, se svým partnerem se rozvadila.

Veronika je jistá, že udržet manželství je velmi náročné. “Byla bych zkratka ráda, kdyby to moje poslední manželství vydrželo až do konce,” řekla zmíněnému portálu herečka.

Veronika Žilková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: SANDRA POGODOVÁ SE BĚHEM KARANTÉNY DOSTALA DO FINANČNÍCH POTÍŽÍ: TEĎ HEREČKA PROZRADILA, CO JI ZACHRÁNILO

PŘIPOMINAME: VLASTINA SVÁTKOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU S NOVÝM PARTNEREM: ZDA HEREČKA BUDE CHTÍT PORODIT ČTVRTÉ DÍTĚ OD PARTNERA

Share