„Nikdo nemůže tě vyzvednout z nemocnice, zavolej si taxi,“ řekly děti 78leté matce

Paní Slezákové, je jí 78 let, na pohled je ale velmi zachovalá a ve svém věku vypadala mladší, než ve skutečnosti. Vychovala už tři děti, všechny postavila na nohy, všem pomohla získat vysokoškolské vzdělání a i s bydlením každému dítěti pomohla.

Babička / Zdroj: abrozzi.com

Roky plynuly, dcery rostly všem na závist velmi chytrých, dobrých a krásných dívek. Syn se stal uznávaným lékařem. Jedna z dcer se do Poslanecké sněmovny dostala, druhá se stala překladatelkou, jezdila s nejrůznějšími misemi do různých zemí.

Paní Slezáková byla pyšná, že takové děti vychovala. A pak děti založily své rodiny, vlastní děti se u nich narodily. Sedm vnoučat měla paní Slezáková. Žena byla velmi šťastná.

I když nohy už měla bolavé, i když hypertenze jí nedávala žít normálně, i když srdce bolelo, pokud potřebujete sedět s vnoučaty, okamžitě jela. Pokud bylo potřeba pomoci, byla hned u dětí doma.

Babička / Zdroj: abrozzi.com

A když paní Slezákové bylo 75 let, přímo na jubileu se jí udělalo špatně, sanitka ji odvezla a v nemocnici už jí řekli, že má nádor. Ona plakala hořkými slzami, že Bůh jí dál tak málo času, aby si užívala života s rodinou.

Při dalším vyšetření u lékaře se ukázalo, že nádor prostě někam zmizel a testy jsou dobré. Žít bude dál paní Slezákový.

Babička / Zdroj: abrozzi.com

Ale děti nebyly šťastné touto zprávou. Oni už dokonce vše připravily ba pohřeb. Říkaly, že i když nádor je pryč, stejně je nemocná, a nikdo se o ní nebude starat. Oni dokonce už prodaly její dům a matka tak musí jet do pečovatelského domu.

Ale ani ji tam neodvezly, řekli, že jsou velmi zaneprázdněné. Tak paní Slezáková musela do pečovatelského domu jet sama, taxíkem.

Pečovatelský dům / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: NOVOROZENÁ HOLČIČKA STRÁVILA DVA DNY V LESE SAMA A PŘEŽILA: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NEOBVYKLE INFORMOVALA PARTNERA O TĚHOTENSTVÍ A NAŠTVALA HO

Share