Novorozená holčička strávila dva dny v lese sama a přežila: Jak je to možné

V Thajsku vesničané našli opuštěnou živou novorozenou holčičku, která strávila v lese dva dny a přežila.

Nalezená v lese holčička / Zdroj: dailymail.co.uk

Holčičku náhodou zachránili sběrači kaučuku poblíž jedné z vesnic v provincii Krabi. Na dítěti, jehož záchranu zachytilo video, nebylo žádné oblečení. Dítě leželo v hustých lesních houštinách na banánových listech.

Miminko bylo pokryté hmyzem a žížaly. Muži okamžitě přivolali záchranáře, protože se báli samostatně brát do rukou miminko, oni se také obávali, že bez dozoru odborníků nepřežije.

Nalezená v lese holčička / Zdroj: dailymail.co.uk

Když se zdravotníkům podařilo dostat na místo nehody, všimli si, že na těle dívky je několik řezů, odřenin a stop po bodnutí hmyzem, ale jinak byla zcela zdravá. Holčička byla převezená do nemocnice, její život je nyní mimo ohrožení.

Nalezená v lese holčička / Zdroj: dailymail.co.uk

Lékaři tvrdí, že dítěti, na moment záchrany, bylo jen 2 dny. Oni také vyjádřili upřímné překvapení, že prakticky není poškozena, vzhledem k obrovskému množství volně žijících zvířat a jedovatých hmyzu v okolí, stejně jako silné výkyvy teplot.

Nalezená v lese holčička / Zdroj: dailymail.co.uk

Místní policejní úředník uvedl, že jeho podřízení se pokusí najít lidi, kteří v lese hodili novorozené dítě, nicméně kvůli nedostatku bezpečnostních kamer v lesním prostoru to nebude jednoduché.

PSALI JSME: PSI Z ÚTULKU DOSTALI „DÁRKY OD SANTY“: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: PENELOPE CRUZ TO MÁ JASNO: CO HEREČKA ZAKAZUJE SVÝM DĚTEM

Share