“Nevím proč, ale můj syn si o mně vymýšlí”: Jan Nedvěd prozradil, proč dlouhá léta nemluví se svým synem

Známý písničkář Jan Nedvěd před lety se pohádal se svým synem Janem, a i do dnešní doby se s ním nemluví. Přesně Jan mladší udělal ale všechno pro to, aby jeho tatínek se setkal se svým bratrem Františkem.

Jan Nedvěd se svým bratrem Františkem/Zdroj: youtube.com

Jan Nedvěd starší se svým bratrem také dlouhá léta nekomunikoval, ale dnes už plánují společný koncert. Portálu Aha Jan mladší řekl, že s ním jeho otec vůbec nechce komunikovat.

Jan mladší před několika týdny také řekl, že by moc chtěl se svým tatínkem navázat kontakt, ale to se mu také nedaří. Na veřejnosti Nedvěd mladší nedávno kritizoval svého tatínka za to, že už je moc starý a nechce komunikovat s lidmi.

Jan Nedvěd mladší/Zdroj: blesk.cz

Po těchto slovech Jan Nedvěd se setkal se svým bratrem na jeho zlaté svatbě. S nimž se i domlouvají o společném vystoupení, které proběhne na O2 aréně. Se svým synem ale stále nekomunikuje.

“Nevím proč, ale můj syn si o mně strašně vymýšlí. Slova mého syna mě mrzí,” řekl zmíněnému portálu Jan Nedvěd. Po prohlášení ale svému synovi ani neodpověděl na mail, což Jana mladšího dost pobouřilo. Nedvěd mladší ale bude moc rád, jestli jeho otec vystoupí se svým bratrem na O2 aréně.

Jan Nedvěd mladší/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI, KTERÉ UDĚLALA POD VODOU: S KÝM MĚLA KRÁSNÁ ZPĚVAČKA NEOBYČEJNÉ FOCENÍ

PŘIPOMINAME: TOMÁŠ KLUS UKÁZAL SVOU MAMINKU, KTERÉ JE VELMI PODOBNÝ: ZA CO JE ZPĚVÁK JÍ VELMI VDĚČNÝ

Share