Nevěsta chtěla speciální šaty, ale přehnala. Musela jet na svatbu v 16metrovém náklaďáku

Čím delší jsou svatební šaty nevěsty, tím menší je šance, že se na dovolenou dostane v běžném autě, dokázala Američanka, která si pro svůj speciální den vybrala extravagantní oblečení. K otázce bylo třeba přistupovat kreativně – jet velkým náklaďákem k oltáři.

Svatba/Zdroj: medialeaks.ru

Tatiana ze St. Louis, Missouri se zúčastnila americké výstavy Gypsy Wedding US. Jedná se o televizní seriál reality show, který zdůrazňuje zvyky manželství Romů a přilehlých etnických menšin. V rámci programu měla Tatiana zahrát svatbu se svým snoubencem Zuki.

Nevěsta/Zdroj: medialeaks.ru

Nevěsta se rozhodla překvapit všechny svými šaty – jak diváky show, tak hosty svatby. Chtěla se před kamerami objevit v největším a nejskvostnějším oblečení v celé historii Gypsy Wedding, protože o tom snila od dětství.

„Už jako malá jsem chtěla vyzkoušet ty největší a nejúžasnější šaty na světě,“ – říká Tatiana.

Dívka dokázala splnit svůj sen. Společně s švadlenou Sandrou vytvořili svatební šaty skládající se ze samostatného vypasovaného živůtku zdobeného flitry a sukně vyrobené ze 60 metrů hedvábné látky.

Šaty/Zdroj: medialeaks.ru

Nevěsta se však obávala, jak se dostane k oltáři, aby se setkala se Zuki.

„Stále nevím, jak se k obřadu dostanu. Sandra říká, že něco vymyslí, ale netuším jak. Možná mě vezme vzduchem?“ – přemýšlela Tatiana.

Výsledkem bylo, že Sandra skutečně našla řešení – objednala 16metrový nákladní vůz s plošinou pro přepravu nevěsty.

Nákladní vůz/Zdroj: medialeaks.ru

Pro dívku přišel nákladní vůz zdobený bílou stuhou a dýní v souladu s tématem podzimní svatby, doprovázený sloupem motocyklů.

Šaty/Zdroj: medialeaks.ru

Tatiana byla bezpečně připevněna na plošinu kamionu a odvezena na svatbu. Zároveň nevěsta nezapomněla mávnout rukou na publikum, které bylo svědkem jejího neobvyklého výletu.

Nevěsta/Zdroj: medialeaks.ru

Horní sukně masivních šatů byla připevněna ke spodní, vyrobené ze 150 metrů dlouhé trubky. Vrstvy látky a spodničky svou hmotností vytvářely neuvěřitelné zatížení těla nevěsty.

Tatiana doplnila svůj vzhled jehlovými podpatky – ne nejlepšími botami, protože kvůli masivním šatům nevěsta nevěděla, kam jde. Přesto vydržela.

Nevěsta/Zdroj: medialeaks.ru

Nevěsta/Zdroj: medialeaks.ru

Zuki, když viděl nevěstu jen u oltáře, byl ohromen dívčím vzhledem. Šaty na něj očividně zapůsobily.

„Když jsem se otočil a uviděl šaty, nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Byla tak krásná. Vypadala jako anděl,“ – říká ženich.

PSALI JSME: NEVĚSTA SE ROZHODLA POMSTÍT SVÉMU MILENCI ZA KOMUNIKACI S JINÝMI DÍVKAMI: UDĚLALA TO SKVĚLE

PŘIPOMÍNÁME: NEVĚSTA POSLALA PŘÍBUZNÝM POZVÁNKU NA SVATBU, ALE SPLETLA SI ADRESU: ODPOVĚĎ NEZNÁME ŽENY JÍ VŠAK PŘINESLA MNOHO POZITIVNÍCH EMOCI

Share