Nevěsta se rozhodla pomstít svému milenci za komunikaci s jinými dívkami: udělala to skvěle

Dívka se rozhodla originálně pomstít.

Dívka/zdroj: ukr.media

Nevěsta se dozvěděla, že její milenec si píše s jinými dívkami, a rozhodla se pomstít lhářovi. Uspěla, protože ten chlap nyní může sledovat filmy o své zradě v jakémkoli kině v zemi.

Lauren Lilly, obyvatelka Velké Británie, si při setkání s Nathanem Smithem myslela, že si našla dokonalého přítele. Pár spolu trávil spoustu času a po roce vztahu se rozhodli usadit ve stejném domě.

Vztah páru vedl k svatbě a Lauren přemýšlela nad tím, co ji v budoucnosti čeká.

„Cítila jsem se trochu zmatená. Přemýšlela jsem, jestli jsem se rozhodla správně. Nathana jsem moc milovala, jen svatba je vážný krok, nechtěla jsem se nechat oklamat,“ vysvětlila Lauren.

Jednoho večera, když pár sledoval film a ten chlap usnul přímo před televizí, Lauren se rozhodla udělat drastická opatření a zkontrolovala Nathanův telefon.

„Nevěděla jsem, co tam chci najít, chtěla jsem se jen podívat na jeho zprávy, zkontrolovat sociální sítě a udělala jsem to.“

Čtení zpráv jiných lidí není nejlepší způsob, jak se dozvědět pravdu, ale Lauren nelitovala svého jednání, protože v Nathanovém telefonu skutečně našla otevřené dialogy s dámami. Zpočátku dívka nevěděla, jak s tímto objevem žít, ale pak si uvědomila: je třeba se pomstít.

„Rozhodla jsem se ho zasáhnout na nejbolestivějším místě a navždy ho naučit, že by neměl urážet hezké dívky.“

Dívka/zdroj: youtube.com

Aby Nathan na svůj čin nikdy nezapomněl, zvolila Lauren dobrou pomstu a použila jeho účet na Amazonu k nákupu desítek filmů a televizních pořadů, jejichž jména byla spojena se slovy „Lhář“ a „Zrádce“. Poté dívka položila věci bývalého přítele na ulici a vyměnila zámek.

„Utratila jsem asi 500 liber, ale nestydím se, to je to, co si zaslouží,“ řekla Lauren.

Zrádce se však neurazil a věří, že jeho bývalá přítelkyně udělala správnou věc. O dva týdny později Nathan zavolal Lauren a řekl, že si zaslouží takovou pomstu.

„Byl to nejlepší a nejzábavnější způsob, jak se mi pomstít, měla bys být na sebe hrdá,“ řekl kluk.

PSALI JSME: ŽENA, KTEROU MANŽEL VYHNAL Z RODINNÉHO DOMU, SE ROZHODLA MU POMSTÍT KRÁSNĚ A MOUDŘE: POSTAVILA SI VLASTNÍ DŮM VELMI BLÍZKO OD STARÉHO

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ CHTĚL ZAŘÍDIT PŘEKVAPENÍ PRO SVOU VYVOLENOU: NAKONEC JI NAŠEL S JINÝM, ALE NEUDĚLAL SCÉNU, A JEHO PLÁN POMSTY BYL DOKONALÝ

Share