Nestihla jsem si udělat sendviče na svačinu, jak do kuchyně s výkřiky vlétne snacha: „Kolik můžete jíst“

Studovala jsem se na univerzitě, a zároveň jsem měla i brigádu. Pronajímala jsem byt s kamarádkami, a byla jsem šťastná studentka. Mám ještě mladšího bratra, který tehdy bydlel s rodiči.

Dům/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Část vlastního výdělku jsem posílala i mu. Potom moji rodiče umřeli, a s bratrem jsme se pohádali kvůli dědictví. Ten mi vyčítal, že jsem ho nechala samého, a odjela do jiného města. V důsledku jsem mu nechala byt rodičů, a odjela zpátky do města.

Prakticky jsme spolu nekomunikovali ale po čtyřech letech jsem se vdala. Manžel má velkou rodinu a já mám z rodiny jen bratra. Rozhodla jsem se mu zavolat a usmířit se, pozvat na svatbu. Přišel s prázdnýma rukama, nic nám nedal.

Dům/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Řekl, že se také plánuje oženit, a zároveň otevírá vlastní podnikání. Byt rodičů prodal a přestěhoval se do své nevěsty. Za rok se oženil, ale mě s manželem na vlastní svatbu nepozval.

Po dvou letech se stala nečekaná věc. Vyhodili mě z práce a manžel mi řekl, že se rozvadíme. Důvodem se stala jeho milenka, se kterou je spolu dost dlouho. Neměla jsem kam jít, kvůli čemuž jsem zavolala bratrovi.

Dům/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pozval mě, abych s jeho manželkou bydlela v jejich domě. Jsem mu za to moc vděčná. Už v prvních dnech jsem si však uvědomila, že život s nimi pro mě nebude pohádkový. Manželka bratra Anna nebyla nadšená z mé přítomnosti, ale dala mi pokoj.

Snažila jsem jim pomáhat se vším. Připravovala jsem jídlo, uklízela dům. Později moji pomoc přestali ani všímat, a potom jsem zjistila, že pokoj, do kterého jsem se nastěhovala, je určený pro uklízečku. Dokonce nemohla jsem vzít jídlo z jejich ledničky, a na pokoji jsem měla vlastní.

Dům/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

S ní prakticky nekomunikujeme, nevnímá mě. Minulý týden jsem se po uklízení domu rozhodla odpočinout. Udělala jsem si sendvič s kusem masa. Anna v tu chvíli vlétla do kuchyně a začala vrčet, jak to, že si můžu jíst v její kuchyni po šesté večer.

Je mi 40 let, nemám práci a manžela, a musím denně uklízet a připravovat jídlo v domě manželky mého bratra. Co mám dělat dál, nevím. Můžete mí něco poradit?

Sendvič/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „UKRAJINA JE SCÉNOU ZLOČINŮ,“ PROHLÁSIL HLAVNÍ PROKURÁTOR MEZINÁRODNÍHO TRESTNÍHO SOUDU V HAAGU

PŘIPOMÍNÁME: „NENÍ V KÓMATU“: KADYROV UJIŠŤUJE, ŽE PUTIN MÁ VESELÝ HLAS A JE PŘIPRAVEN UKONČIT ZVLÁŠTNÍ OPERACI NA UKRAJINĚ

Share