Lucie Zedníčková prozradila, co se stalo s jejím otcem a jaký má vztah s otčímem: Herečka promluvila i o svatbě

Lucie Zedníčková vyprávěla o své rodině, řekla například, co se stalo jejímu biologickému otci a také promluvila o vztahu s nevlastním otcem Pavlem Zedníčkem. Kromě toho řekla, proč ještě není vdaná za svého partnera. Promluvila o tom v pořadu Život ve hvězdách.

Herečka byla v minulosti vdaná, jejím manželem byl scenárista, producent a režisér Vít Pokorný. Narodily se jim dvě děti, nyní je jejich synovi Mikulášovi 24 let a dceři Amélii 17 let. Píše o tom web TN.cz.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Někteří lidé si myslí, že jejím otcem je herec a moderátor Pavel Zedníček. Ale není to pravda, je to její nevlastní otec. Hereččin biologický otec kdysi emigroval do Kanady.

Lucie Zedníčková má proto další tři sourozence, kteří žijí za oceánem. Její vlastní otec však před dvěma lety zemřel a bylo jí rozhodně líto.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Vídali se velmi málo, a tak chtěla, aby tatínek trávil trochu času s jejími dětmi, tedy s jeho vnoučaty. Ale to se nestalo.

Herec Pavel Zedníček se oženil s její matkou, když jí bylo 8 let. V manželství žili 18 let, ale v roce 2001 se manželé rozhodli rozvést.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

„Já jsem Zedníčková až od 18 let. Máma si nechala svoje příjmení a já jsem chtěla, abychom se všichni jako rodina jmenovali stejně,“ řekla Lucie Zedníčková. Proto si promluvila s otčímem a ten souhlasil, že si vezme jeho příjmení.

Nevlastního otce považuje za dobrého člověka, který ji podporoval, když byla v pubertě. Nyní se vídají jen zřídka, protože Pavel Zedníček má hodně práce.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

Lucie nyní žije se svým partnerem Miroslavem a je šťastná. Miroslav je majitelem dopravního podniku. V době epidemie koronaviru herečka téměř neměla práci, takže nějakou dobu pracovala jako dispečerka.

Co se týče svatby, tak by to pro ni asi bylo příjemné, ale podle ní jsou teď věci, které jsou důležitější. Než vypukla epidemie, přestěhovala se s manželem do novostavby. V posledních letech se jim nepodařilo byt zařídit. Nyní se situace ještě zhoršila, protože vše velmi zdražilo.

Lucie Zedníčková / Zdroj: youtube.com

„Alfa omega pro mě teď je udělat aspoň terénní úpravy okolo baráku a vybavit ho,“ dodala Lucie Zedníčková. Proto nechce „vyhazovat peníze za svatbu“.

PSALI JSME: JANA BREJCHOVÁ PROZRADILA, PROČ SE ROZVEDLA S VLASTIMILEM BRODSKÝM: PRO JEJICH DCERU TO BYLO VELMI NEPŘÍJEMNÉ

PŘIPOMÍNÁME: NESTIHLA JSEM SI UDĚLAT SENDVIČE NA SVAČINU, JAK DO KUCHYNĚ S VÝKŘIKY VLÉTNE SNACHA: „KOLIK MŮŽETE JÍST“

Share