“Nesmíme v této naši společné misi zklamat“: STAN si volí nové vedení. Kdo je nový předseda hnutí, spojovaného s kauzami

STAN si volí nové vedení, ve městě Hradec Králové se setkali delegáti na mimořádný sněm. Dosavadním předsedou byl Vít Rakušan. Zajímavostí je, že se nikdo další na post nehlásil.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

Proto s podporou dvě stě devadesát dva hlasů z celkových 297 byl opět zvolen šéfem hnutí. Rakušan obhájil post předsedy STAN a předvedl, že za poslední dobu jeho hnutí bylo spojováno s kauzami. Nicméně si to považuje spíše za politickou pubertu.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

„Slyšel jsem v kuloárech, že jsem měl kimovsky dlouhý proslov, kimovsky silnou podporu jsem získal,“ promluvil staronový předseda hnutí.

Vít Rakušan/Zdroj: youtube.com

Avšak si váží podporu. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Petr Fiala/Zdroj: youtube.com

V kongresovém centru, kde probíhal mimořádný sněm, nechyběl ani šéf české vlády Petr Fiala. Ten zmínil, že zrovna v tuto chvílí tuzemsko potřebuje mít dobrou vládu a zaměřit se na bezpečí a energetickou nezávislost.

Petr Fiala/Zdroj: youtube.com

“Nesmíme v této naši společné misi zklamat,“ řekl Fiala s tím, že vládní hnutí STAN, ale i celá pětikoaliční vláda, funguje náležitě a zatím dobře zvládá aktuální akutní situaci.

PSALI JSME: „SPOLEČNĚ VYTVÁŘÍME VLÁDU”: ŠÉF STAN RAKUŠAN O KAUZÁCH. ŘEKL, CO OČEKÁVÁ OD SNĚMU

ČTĚTE TAKÉ: PUTIN JE ERDOĞANOVI VDĚČNÝ ZA JEDNÁNÍ O OBILÍ: UKRAJINA ALE TVRDÍ, ŽE OBILÍ RUSKO OD ZEMĚDĚLCŮ SEBRALO

Share