“Neodcházím do důchodu, ještě tady budu”: Miroslav Kalousek prozradil, co bude dělat v budoucnu

60letý politik a bývalý předseda a zakladatel TOP 09 Miroslav Kalousek na nějakou dobu ze svého dlouhodobého místa práci zmizí. Před pár dni odešel že sněmovny a složil svůj poslanecký mandát.

Miroslav Kalousek/Zdroj: youtube.com

Z politiky ale navždy nezmizí, a do žádného důchodu neodchází. “Neumírám, neodcházím do důchodu, ještě tady budu,” prozradil známý politik portálu ŽivotvČesku.

Podle jeho slov, odchází jenom na několik týdny na dovolenou, ale stále bude pokračovat komentovat politiku a politiky. Miroslav řekl, že jenom uvolnil místo v sněmovně, ale z politického života odcházet nechce.

Miroslav Kalousek/Zdroj: youtube.com

Kalousek také moc čeká na podzimní volby, protože plánuje se pokusí kandidovat na Hrad. Také politik doufá, že během podzimních voleb výhra demokratická strana.

Miroslav také prozradil, že je moc hrdý na své angažmá na ministerstvu financí v krizové době, protože i přes opatření se svým týmem snížili úrokovou míru a také stabilizovali veřejné rozpočty.

Miroslav Kalousek/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MIREK TOPOLÁNEK OZNAČIL MIROSLAVA KALOUSKA ZA LEGENDU A POSLEDNÍHO MOHYKÁNA A POCHVÁLIL HO: PODLE NĚJ BY MOHL BÝT DOBRÝM PREZIDENTEM NEBO PREMIÉREM

PŘIPOMINAME: MILOŠ ZEMAN KOMENTOVAL ODCHOD MIROSLAVA KALOUSKA ZE SNĚMOVNY: „MNĚ SE PO NĚM URČITĚ STÝSKAT NEBUDE“

Share