Nemohla jsem uvěřit, že mě manžel opustí v tak těžké chvíli

S manželem jsme spolu žili téměř čtyři a půl roku. Provedli jsme v bytě opravy již v prvním roce společného bydlení. Pár let po opravě muž sám navrhl počít dítě. Nejdřív jsem pochybovala, ale manžel mě přesvědčil. Tři měsíce pokusů a hurá! Konečně jsem otěhotněla.

Manžel se během mého těhotenství změnil k nepoznání. Tak empatický a něžný nikdy nebyl. Myslela jsme si tehdy, že předně takto vypadá pravé štěstí!

Těhotná žena a muž / Ilustrační foto / Zdroj: 9linesmag.com

Ve druhé polovině října se narodilo miminko. Silný a zdravý synáček. Ano, byly chvíle, kdy v noci nebylo možné spát, syn trpěl bolestmi břicha. Ale bylo to zřídka.

Muž se ale přesto spal v jiném pokojí, aby se vyspal. Nemohla jsem mu to vyčítat, ráno musel do práce.

Matka a dítě / Ilustrační foto / Zdroj: olant-shop.ru

A před týdnem mi manžel bez skandálů sdělil, že je „unavený ze mě, z dítěte, z takového života“ a oznámil, že odchází. Neřekl, kam jde, z čeho konkrétně je unavený.

Během večera sebral všechny nejnutnější věci, hodil je do taxíku a odjel. Seděla jsem v kuchyni a nemohla jsem ani plakat. Jak dlouho jsem tam tak seděla ani nevím.

Smutná žena / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ze stavu totálního šoku mě vrátil do reality pláč dítěte. Šla jsem za synem, vyměnila plenu a lehla si nakrmit dítě. A až tehdy jsem začala brečet. Slzy tekly bez vzlykání. Tak jsem usnula a probudila jsem se až ráno. Nejdřív jsem si myslela, že to, co se stalo den předtím, byl jen špatný sen, ale ne…

Kufry / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

Neměli jsme žádné skandály, manžel mi nic nevyčítal. Sbalil se a odešel. Uplynul týden, a on ani jednou nezavolal. Své matce jsem o tom nic neřekla, s nikým jsem se o tom nechtěla bavit. Tajně čekám, až se manžel vrátí. Ale i kdyby se vrátil … zda vůbec potřebují takového muže?!

PSALI JSME: JAK NYNÍ VYPADÁ 10LETÁ HOLČIČKA SE „SYNDROMEM NEČESANÝCH VLASŮ“

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SE CHYSTAL SVOU PŘÍTELKYNÍ POŽÁDAT O RUKU ALE MÁMA HO ZASTAVILA A ZAČALA ŘÍKAT: „NE, NE“: JAK VŠE DOPADLO

Share