Jak nyní vypadá 10letá holčička se „syndromem nečesaných vlasů“

Ve svých deseti letech je Australanka Shilah Madison Calvert-Yin již uznávanou hvězdou Instagramu. A to vše kvůli extrémně vzácné genetické mutaci, která mění strukturu vlasů. Stává se suchým, rovným a zcela nevhodným pro hřeben a pokládku.

Shilah Medisoun / Zdroj: ukr.media

V osobním účtu dívky, rodiče sdílejí s followery její fotografie a jejich pozorování a triky, jak se vyrovnat s „lví hřívou“ dcery.

O svém „zvláštním“ účesu holčička ví od čtyř let, kdy ostatní děti začali věnovat pozornost jejím vlasům. Díky lásce a správné prezentaci své individuality rodiči se Sheila nikdy necítila méněcenná. Naopak věří, že je stejně unikátní jako pohádkový jednorožec.

Jediné, co rodinu štve, je přílišná bezprostřednost některých lidí. Někdy je Sheila oslovena přímo na ulici a lidi začínají komentovat její vlasy, někteří se dokonce snaží dotknout se jejích vlasů.

Ale zkušení rodiče reagují klidně a přátelsky. Vysvětlují zvídavým o anomálii, aby co nejvíce lidí pochopilo, co to je.

Každé ráno, již několik let, rodiče Shilah společným úsilím dávají vlasy do pořádku. Postup trvá asi dvacet minut. Na vlasy holčičky se vždy nanáší změkčovadly a musí být rozčesané speciálním hřebenem.

Rodiče vytvořili osobní účet spíše pro klid své dcery. Díky takové komunikaci ví, že není jediná, kdo trpí každodenní úpravou vlasů a nestydatou zvědavostí ostatních.

Shilah Medisoun / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MUŽ SE CHYSTAL SVOU PŘÍTELKYNÍ POŽÁDAT O RUKU ALE MÁMA HO ZASTAVILA A ZAČALA ŘÍKAT: „NE, NE“: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: “KAPU KAPKY DO UŠI A DOUFÁM, ŽE TO SAMO ODEJDE ”: JANA ADAMCOVÁ PROZRADILA, JAK SI POŠKODILA SLUCH NA DOVOLENÉ

Share