“Kapu kapky do uši a doufám, že to samo odejde ”: Jana Adamcová prozradila, jak si poškodila sluch na dovolené

49letá známá moderátorka Jana Adamcová před několika týdny odjela na dovolenou do Chorvatska, kterou si na začátku moc užívala. Potom ale jí zkomplikoval bolest v uších, kterou dostala, kdy jezdila na paddleboardu.

Jana Adamcová/Zdroj: facebook.com

Portálu Super moderátorka prozradila, že upadla z prkna do vody, kvůli čemuž měla přetlak v uších, a v dnešní době špatně slyší. Na dovolenou ale naštěstí neodjela sama, a vzala si s sebou kamarádku, která jí dnes moc pomáhá.

Jana Adamcová/Zdroj: facebook.com

Denně se její zdravotní stav lepší, a už dnes se cítí o několikrát lépe. “Kapu kapky do uši a doufám, že to samo odejde,” řekla zmíněnému portálu moderátorka.

I s částečnou ztrátou sluchu Jana se snaží dovolenou užívat na 100 procent. Žádné adrenalinové výlety nemá, kvůli čemuž se denně sluní a koupá se v moři. Na dovolené restauraci nenavštěvuji, a jídlo nakupuji v supermarketu a vaří sami.

Jana Adamcová/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: „TAK JSME DOSNÍDALI“: MODERÁTORSKÁ DVOJICE ČECHOVÁ A PEROUTKA KONČÍ VE SNÍDÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: „VAKCINACE JE OBROVSKÝ VÝDOBYTEK MODERNÍ MEDICÍNY“: ZDENĚK HOSTOMSKÝ SE VYJÁDŘIL K OČKOVÁNÍ A ROUŠKÁM A TAKÉ ŘEKL, JAKÁ BY PODLE NĚJ MOHLA BÝT SITUACE NA PODZIM

Share