“Nemá smysl na tom něco měnit”: Dominika Gottová promluvila, proč se její vztah s Ivanou nezlepšil

47letá dcera Karla Gotta Dominika svého tatínka milovala, a moc často ho navštěvovala. Bohužel s jehož vdovou Ivanou moc dobrý vztah nemá, a portálu Extra promluvila, proč.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Dominika se nedávno vrátila z Finska do rodné Prahy, kde začne pracovat a také konečně se setkala se svou maminkou a kamarády. Zmíněnému portálu promluvila, že určitě ještě navštíví i svého tatínka, který letí na Malvazinkách.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Nejstarší Gottová dcera řekla, že s Ivanou se ani nepokusila zlepšit vztah. “Nemá smysl na tom něco měnit,” prozradila Dominika s tím, že většinu času bývá ve Finsku, a do Prahy jezdí jen několikrát ročně.

Také řekla, že napjaté vztahy s Ivanou ji vůbec netrápí, a dokonce i vůbec nemá čas na nich myslet. Dominika ale napjatý vztah má nejen s Ivanou, ale i se svou mladší sestrou Lucii. S nimiž se Dominika naposledy viděla ještě před odchodem svého tatínka.

Karel Gott se svou manželkou a dcerami/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MONIKA BINIAS VYJÁDŘILA SVOU PODPORU DOMINICE GOTTOVÉ: „NAŠTĚSTÍ JÁ MÁM ROZUMNÝ MOZEK, DOMINICE DRŽÍM PALCE“

PŘIPOMÍNÁME: „VĚDĚLI JSME, ŽE TO, CO CHYSTÁME, BUDE KONTROVERZNÍ“: PETR VOJNAR PROMLUVIL O KRITICE PÍSNĚ DOMINIKY GOTTOVÉ A GABRIELA GRILLOTTIHO

Share