„Nejvíce mě překvapil ten strach“: Patricie Pagáčová promluvila o největším strachu

Herečka Patricie Pagáčová je jedna z mladých vycházejících hvězdiček českého show byznysu. Její pracovní i soukromý život sledují fanoušci s velkým zájmem.

Tak nedávno kráska oznámila, že je v požehnaném stavu, ale již na konci května předvedla světu svého potomka — dcerku Bibianu.

V interview dvaatřicetiletá herečka svěřila, jak probíhá její mateřství a jaké emoce v poslední době zažívá.

„Tibor mi pomáhá naprosto se vším, je úžasný táta,“ uvedla Pagáčová s tím, že s péči o miminko jí manžel pomáhá. O tom informuje na svých webových stránkách portál extra.cz.

Ale zároveň má herečka i negativní emoce, se kterými se musí vyrovnávat. „Nejvíce mě překvapil ten přirozeně vzniklý strach o Bibianku, aby se jí nikdy nic nestalo,“ prozradila Pagáčová.

Za tu dobu po porodu se herečka dostala na původní váhu, kterou měla před těhotenstvím. Doplnila, že nemá žádnou speciální doletu, ale pouze poslouchá své tělo. “Když mám na něco chuť, tak si to dám,“ vysvětlila žena.

PSALI JSME: „KOJENÍ JE ÚŽASNÁ VĚC, ALE NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ TO PODLE MĚ NEPATŘÍ“: PATRICIE PAGÁČOVÁ NESOUHLASÍ S TĚMI SLAVNÝMI MAMINKAMI, KTERÉ ZVEŘEJŇUJÍ FOTKY KOJENÍ NA INSTAGRAMU

ČTĚTE TAKÉ: PATRICIE PAGÁČOVÁ SE POCHLUBILA SVOU POSTAVOU PO PORODU: REAKCE FANOUŠKŮ PŘEKVAPUJE

Share