„Kojení je úžasná věc, ale na sociální sítě to podle mě nepatří“: Patricie Pagáčová nesouhlasí s těmi slavnými maminkami, které zveřejňují fotky kojení na Instagramu

Některé matky zveřejňují fotky kojení dítěte na sociálních sítích. Ale jiní si myslí, že je to intimní okamžik mezi matkou a jejím dítětem a to by nemělo být zveřejněno. Druhý názor zastává i herečka Patricie Pagáčová. Například jí nevadí, že ženy mohou kojit své děti na veřejnosti, ale nechápe, proč to mnozí fotí. Informuje o tom server Expres.cz.

Před třemi měsíci modelka Jitka Nováčková zveřejnila na svých sociálních sítích fotografie, jak kojí svou dceru. Poté ji mnozí začali kritizovat.

Další slavné ženy se ji rozhodly podpořit a také začaly zveřejňovat fotografie, jak kojí své děti. Byly mezi nimi například zpěvačka Monika Bagárová, moderátorka Zorka Hejdová a mnoho dalších.

Ne všichni s tím však souhlasili. Například herečka Patricie Pagáčová nepodporuje zveřejňování podobných intimních chvil s dítětem.

Uvedla, že si uvědomuje, že její slova mohou mnohé ženy naštvat, nicméně je to jen její osobní názor a ráda by ho řekla.

„Ano, kojení je úžasná věc, ale na sociální sítě to podle mě nepatří,“ uvedla Patricie Pagáčová. Přitom vůbec nemá nic proti tomu, aby maminky kojily děti na veřejnosti.

Herečka upřesnila, že nikoho neodsuzuje, každý si může dělat, co chce, jen říká, že těmto fotkám nerozumí. Proto se také zeptala svých fanoušků, co si myslí, že z takové intimní věci se stává něco veřejného.

Dokonce byla překvapená, že po jejích výrocích na toto téma ji nikdo nekritizoval. Většina jejích fanoušků s ní souhlasila.

„Kojení na veřejnosti je za mě v pořádku, když je to udělané aspoň trochu elegantně,“ dodala Patricie Pagáčová.

PSALI JSME: PO ROZVODU MÁ NOVÝ KONÍČEK: VOJTA KOTEK PROMLUVIL O TOM, JAK JAKUB PRACHAŘ TRÁVÍ VOLNO PO ROZVODU

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ ŽENA SE VRHLA DO VODY A ZACHRÁNILA ČTYŘI DĚTI BĚHEM BOUŘE

Share