Nejsilnější okamžiky během posledního rozloučení s Libuši Šafránkovou

Včera 25. června proběhl pohřeb známé herečky Libuše Šafránkové, která 9. června podlehla vážné nemoci. Pohřeb probíhal v místě, kde herečka ve svém dětství trávila spoustu času, v kostele sv. Anežky České.

Pohřeb Libuše Šafránkové/Zdroj: ceskatelevize.cz

Od 10 do 14 hodin kostel byl otevřeny pro všechny, kdo se chtěl se Šafránkovou naposledy rozloučit. Od 16 hodin kostel mohla navštívit jen rodina a také nejbližší kamarádi známe herečky. Podle portálu Blesk, bylo tam velké množství známých osobnosti, mezi kterými byla i Dagmar Havlová.

Pohřeb Libuše Šafránkové/Zdroj: ceskatelevize.cz

V kostelu vedle rakvi byl postavený růžový střevíček, který byl hlavním symbolem herečky během pohřbu. Byl podobný tomu, který Popelka ztratila při útěku z bálu.

Smrt Libuše Šafránkové moc trápila i Jana Kačera, který s níž měl dlouhá léta úžasný vztah. Na pohřbu Jan byl zlomený, protože před několika dny ztratil svou manželku Ninu Divíškovou, pohřeb které proběhne dnes, 26. června.

Jan Kačer/Zdroj: blesk.cz

Na poslední rozloučení přijel i manžel známé herečky Josef Abrhám. Celý pohřeb se pohyboval na invalidním vozíku. Vedle kostela byla i záchranka, která se snažila skrýt známého herce před kamerami. Herec byl velmi hubený a bylo vidět, že odchod manželky byl pro něj velmi náročný.

Na pohřbu byl i syn Libuši a Josefa Josef, který během zádušní mši plakal. Sestra Šafránkové Miroslava také během celého pohřbu plakala. Dokonce během zádušní mše klečela na zem a začala se modlit za svou milovanou sestru.

Josef Abrhám/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: PAVEL TRÁVNÍČEK PROMLUVIL PO POSLEDNÍM ROZLOUČENÍ S LIBUŠÍ ŠAFRÁNKOVOU: „V SRDCÍCH LIDÍ I V TOM MÉM ZŮSTANE LÍBA NAVŽDY“

PŘIPOMINAME: JAK VYPADAL JOSEF ABRHÁM NA POSLEDNÍM ROZLOUČENÍ SE SVOU MANŽELKOU LIBUŠI ŠAFRÁNKOVOU

Share