Jak vypadal Josef Abrhám na posledním rozloučení se svou manželkou Libuši Šafránkovou

Poslední rozloučení se známou herečkou Libuši Šafránkovou se uskutečnilo 25. června v kostelu sv. Anežky České. Na pohřeb Libuši dorazilo velké množství českých známých osobnosti, jednou z nich byl i jejíž manžel Josef Abrhám.

Josef Abrhám/Zdroj: youtube.com

Podle portálu Blesk, na pohřebu Popelky byli všichni její blízké, a také se tak objevili i známé celebrity, se kterými se dlouhá léta kamarádila. Kostel byl od 10 do 14 hodin otevřeny pro všechny, kdo by se chtěl rozloučit se známou herečkou.

Od 16. hodin ale podle zmíněného portálu probíhal obřad jen pro blízké Libuše. Na pohřeb přišla její sestra Miroslava, a také přijel manžel herečky Josef Abrhám, který nevypadal moc zdravě.

Josef Abrhám/Zdroj: blesk.cz

Josef byl na pohřebu na invalidním vozíku. Stalo se to kvůli tomu, že bojuje s vážnou nemoci a také měl velký stres po smrti své milované manželky, se kterou byl spolu téměř půlstoletí.

Josef přijel na zachránce, a na pohřbu byl velmi hubený, a jeho tvar byla porostlá bílým plnovousem. Pro Josefa ztráta manželky byla velmi náročná, kvůli čemuž na pohřebu bylo vidět, že ještě nedokázal ji vypořádat.

Josef Abrhám/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: „NAŠE RODINA PROŽÍVÁ TOTO NELEHKÉ OBDOBÍ VELMI BOLESTNĚ“: CO PROZRADIL SYN HEREČKY LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ ABRHÁM MLADŠÍ O POSLEDNÍM ROZLOUČENÍ

PŘIPOMINAME: NEČEKANÉ ZPRÁVY O HERECKÉ KARIÉŘE JOSEFA ABRHÁMA: PO ODCHODU MANŽELKY LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ PŘIŠEL ZVRAT

Share