Nečekané zprávy o herecké kariéře Josefa Abrháma: po odchodu manželky Libuše Šafránkové přišel zvrat

Josef Abrhám stále nemůže uvěřit tomu, že přišel o svou manželku herečku Libuši Šafránkovou, která byla jeho oporou a láskou pro celý život. Je blízké známé dokonce říkají, že by herec mohl ukončit svou kariéru. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Po smrti milované manželky nemohl ani komunikovat s rodinou a jeho svět se najednou úplně změnil. Abrhám nic nemohl říct a sestra Libuše Miroslava proto volala synovci Josefovi.

Libuše Šafránková a Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

„Bylo to tak nečekané. Volala jsem synovci, ale on mi také nebyl schopen nic říct,“ říkala sestra zesnulé herečky.

Abrhám s manželkou Libuší Šafránkovou spolu prožil 45 let. Není proto divu, že po jejím odchodu byl úplně zdrcený.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Nyní jeho oporou zůstává rodina, která do podporuje. objevily se ale informace, že se herec už nikdy před kamerami neobjeví a ukončí tak svou dlouholetou kariéru.

Jeho kolega Jan Kačer uvedl, že o tom slyšel také a nediví se Abrhamovi, i když pro herecký svět to bude velká ztráta.

Libuše Šafránková a Josef Abrhám/Zdroj: youtube.com

První důvodem je zdravotní stav herce. Má problémy se srdcem a chůzí. Další příčinou je to, že rád hrál se svou manželkou a bylo podmínkou, že nabídku v natáčení musí dostat ova dva.

Poslední rolí Abraham dostal ve filmu Anděl Páně 2. Následně natočil jeden díl seriálu Já, Mattoni, ale potom od smlouvy odstoupil. Důvodem byly již zmiňované problémy se srdcem.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Kvůli nemoci nemohl také před dvěma lety začít natáčení komedie Ženská na vrcholu.

PSALI JSME: „NÁM TO SAMOZŘEJMĚ NIKDO NEVĚŘÍ“: LUCIE BORHYOVÁ A REY KORANTENG PROMLUVILI O TOM, PROČ NETVOŘÍ PÁR I VE SKUTEČNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: PROBLÉMY PŘED POSLEDNÍM ROZLOUČENÍM S HEREČKOU LIBUŠÍ ŠAFRÁNKOVOU: JAK SE UKÁZALO, DOSTAT SE DO KOSTELA MŮŽE BÝT OBTÍŽNÉ

Share