„Nejsem babička, která za každou cenu musí koupit dárek“: Anife Hassan Vyskočilová vyrazila se svou vnučkou do společnosti. Jak vypadá malá Laura

Tanečnice, moderátorka a herečka Anife Hassan Vyskočilová ráda tráví čas se svou vnučkou. Nedávno spolu vyrazily do společnosti. Roli babičky si užívá. Píše o tom portál Super.cz.

Anife Hassan Vyskočilová / Zdroj: youtube.com

Podle ní je malá Laura Vivienne pohodová a snaží se se všemi kamarádit. Babička s vnučkou měly i trochu podobný styl oblečení. Herečka měla na sobě koženkové kalhoty a Laura Vivienne měla na sobě šaty v podobném stylu.

Anife Hassan Vyskočilová a Laura Vivienne / Zdroj: Super.cz

„Nejsem babička, která za každou cenu musí koupit vnučce dárek,“ řekla pro Super.cz Anife Hassan Vyskočilová. Například jí nekoupila dáreček k narozeninám, které má o Vánocích. Vysvětlila, že chce kupovat dárky, když to cítí, nebo něco vidí a něco ji zajímá.

Babička také chce, aby její vnučka uměla mluvit několika jazyky. Proto spolu komunikují v turečtině, bulharštině a češtině.

Anife Hassan Vyskočilová a Laura Vivienne / Zdroj: Super.cz

Herečka hraje také v divadle, ale teď to pro ni není priorita. Nyní se věnuje hlavně kavárně. Podle ní to bylo kvůli omezením těžké.

Anife Hassan Vyskočilová / Zdroj: youtube.com

Je velmi vděčná lidem, kteří ji podporují a kteří jí pomohli přežít toto těžké období. Dodala, že za dva roky oslaví 50. narozeniny, takže se nyní věnuje vnučce, své práci a užívá si života.

PSALI JSME: LUCIE MATUŠOVÁ CHCE BÝT ZPĚVAČKOU: VYDALA SVOU PRVNÍ PÍSEŇ

PŘIPOMÍNÁME: IVAN BARTOŠ ŘEKL, JAKÝ BY MĚL BÝT BUDOUCÍ PREZIDENT: PŘEDSEDA PIRÁTŮ PŘIPUSTIL, ŽE BY TO MOHLA BÝT ŽENA

Share