Nechápu proč se všichni rozhodli litovat rozvedené ženy s dětmi

Současné trendy v tomto světě chápat odmítám. To, za co se dříve styděli, je nyní považováno za úspěch. Ukončit manželství a hrdě o tom všem psát. Slavit rozvod.

Ještě před dvaceti lety ženy mnohem déle přemýšlely, zda podat žádost o rozvod. A rozvod byl třeba objektivně pouze v desetině případů, kdy už to fakt nebylo možné nebo bezpečné žít s manželem. Ano, potíže v rodině se objevují, ale jsou nevyhnutelné.

Žena s dítětem / Zdroj: optim1stka.ru

Inteligentní manželé se snaží vytáhnout tento popruh dohromady a ulehčit si život.

Rozvody v rodinách přátel přicházejí postupně, stojí za to se rozvést jedním, a ostatní se jdou rozvést také. Iniciátory těchto zdlouhavých procesů jsou většinou manželky, jenže oni nechápou: pak nemají šanci na nové dobré manželství. I při nástupu do práce se ptají, proč odešli z předchozího zaměstnání.

A muži nepotřebují ženy, které již selhaly v jednom pokusu o zachování rodiny. Vždyť se provdali za normální moderní muže, ne monstra.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dokonce i nejjednodušší dodržování etikety by zachovalo mnoho manželství: úcta k manželovi, schopnost někdy umlčet, neříkat jeho tajemství na veřejnosti. Takových manželek se muži pevně drží, starají se o ně a hodně jim odpouštějí.

Rozvodu se dříve báli, teď manželky vyhrožují rozvodem za každou maličkost. Stejně tak to dělala i Gabriela.

Najednou si uvědomila, že takového manžela si nepřála. Samozřejmě, on chodil do práce. Ale jeho příjmy byly směšné, netušil, kolik stojí rajčata a kde se platí účtenky za komunální služby. Gabrielu to přestalo bavit a ona se rozhodla, že se zbaví alespoň manžela.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: lady.tut.by

Ale proč si s ním nepromluvila? Proč rozbila celou rodinu? A tak je Gabriela svobodná, jen ji nikdo nespěchá vzít a milovat děti od exmanžela. A všichni její ctitelé někam zmizeli.

Být dámou pro noční zábavu ona také nechtěla. Ale stojí za to ji litovat? Měla manžela. On něco vydělával, nosil domu plat. Nechtěl odejít. Zda skutečně nebyla možnost se domluvit.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PRAVDĚPODOBNĚ BUDE NUTNÉ PŘEOČKOVÁNÍ TŘETÍ DÁVKOU: KDY BY TO MOHLO PŘIJÍT A JAKÁ VAKCÍNA BY K TOMU BYLA POTŘEBNÁ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SE ROZHODL ZACHRÁNIT TOTO ZVÍŘE, ANIŽ BY VĚDĚL JAK SE O NĚJ STARAT

Share