Nebojte se změn: jak vizážistka z Polska pomáhá starším ženám zvýšit sebevědomí

Pro Annu Wrzodak je make-up kombinací magie a tvrdé práce. Pomáhá ženám vidět a cítit jejich krásu a učí je, aby se o sebe každý den starali. Vizážistka zapracovala na image stovek žen a fotky výsledku mluví samy za sebe!

Anna Wrzodak / Zdroj: YouTube

Anna začala dělat make-up, ještě jako teenager. Trénovala se na svých přátelích a sestřenicích. Žena vypráví:

„Ve skutečnosti jsem bavila všechny své přátele a dostávala jsem z toho i sama spoustu zábavy. Jednou jsem udělala své kamarádce make-up na svatbu, ona dostala spoustu komplimentu a jiné dívky ke mně začaly chodit pro líčení.“

Práce Anny / Zdroj: syl.ru

Díky sociálním sítím si Anna získala široké publikum a začalo se o ní mluvit. To byl do jisté míry zlom v její kariéře. Brzy začala spolupracovat s celebritami. V rozhovoru Anna se přiznala, že ráda pracuje jak s umělci tak i s běžnými ženami nad 60 let.

Práce Anny / Zdroj: syl.ru

Anna nezačala okamžitě pracovat se staršími ženami, k tomu ji inspirovala babička, kterou ona přemluvila, aby šla do kadeřnictví. Vizážistka vypráví:

„Kvůli svým zvyklostem a skutečnosti, že ona sama byla kadeřnice, babička nikdy nikomu nedovolila s ní něco dělat. Poté, co jí udělali nový účes, jsem se rozhodla, že ji udělám také líčení. Šly jsme ke mně, udělala jsem pro ni kompletní make-up. To vyvolalo opravdový rozruch! Babičce bylo přes osmdesát, ale vypadala jako hvězda.“

Práce Anny / Zdroj: syl.ru

Dívky, které k ní chodily na líčení, si s sebou braly maminky a babičky. V portfoliu Anny se začalo objevovat stále více možností make-upu pro zralé dámy. Pro každého vizážistu je jednodušší udělat krásný make-up mladé dívce, ale mnohem větší rozruch způsobují proměny starších dam.

Rady od Anny

Práce Anny / Zdroj: syl.ru

„Správný make-up dokáže zdůraznit krásu ženy a zvýšit její sebevědomí. Je make-up starší ženy výrazně odlišný od make-upu mladé dívky? Je to individuální záležitost. Například 60letá žena, která má hluboké vrásky a rozšířené póry, by měla používat hustší prostředky. Dívky s tenkou kůží a jemnými vráskami by měli používat lehké a zesvětlující prostředky.

Vizážistka vypráví:

Práce Anny / Zdroj: syl.ru

„Chcete-li, aby make-up vypadal perfektně, vytrhněte obočí, vyčistěte pokožku obličeje, udělej peeling a aplikujte hydratační krém vhodný pro váš typ pleti. Dobře upravená kůže je základem krásného make-upu. Je to jako malování obrazu, základem musí být kvalitní plátno.“

PSALI JSME: JAK SE DÁ SNADNO A RYCHLE VYČISTIT KOBERCE: JEN 4 SLOŽKY A VÁŠ KOBEREC BUDE SKORO JAKO NOVÝ

PŘIPOMÍNÁME: ZDRAVOTNÍ SESTŘIČKA UTRATILA VŠECHNY ÚSPORY ZA OBLIČEJ A POSTAVU SNU: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share