Naši oblíbení herci po 20 letech: Jak se změnili hollywoodští fešáci

Na začátku 21. století jsme sledovali veselé komedie a akční thrillery s mladými a talentovanými herci. Nyní už uplynulo 20 let.

Podívejte se, jak se změnili naši oblíbení herci.

Ashton Kutcher (43)

Ashton Kutcher / Zdroj: adme.ru

Ashton Kutcher si zahrál Jesse v komediálním filmu Hele vole, kde mám káru? a Evana v thrilleru Osudový dotek. Většinou hrál v komediích, ale dokázal si ztvárnit dramatickou roli spoluzakladatele společnosti Apple ve filmu jOBS.

Adam Sandler (54)

Adam Sandler / Zdroj: adme.ru

Adam Sandler se stal jedním z nejslavnějších a nejbohatších herců naší doby. Zahrál si v komediích 50× a stále poprvé, Rivalové, Velký táta. Adam zůstává dodnes populárním hercem a úspěšným producentem, jeho film Vražda na jachtě se stal hitem Netflixu.

Matthew McConaughey (51)

Matthew McConaughey / Zdroj: adme.ru

Matthew McConaughey, který si získal slávu jako hrdina romantických komedií, nás i nadále ohromuje svou neuvěřitelnou transformací. Za roli Rona ve filmu Klub poslední naděje dostal Oscara a jeho postava z seriálu Temný případ se již stala kultovní. Jednou z jeho posledních rolí je kontroverzní podnikatel ve filmu Gentlemani režiséra Guye Ritchieho.

Orlando Bloom (44)

Orlando Bloom / Zdroj: adme.ru

Zahrál si roli elfa Legolase v grandiózní trilogii Pán prstenů. Poté ho čekaly role ve velmi úspěšné franšíze Piráti z Karibiku a v historických dramatech Troja a Království nebeské. Pak se Orlando Bloom vrátil k roli, která ho proslavila, tentokrát v trilogii Hobit.

Clive Owen (56)

Clive Owen / Zdroj: adme.ru

Clive Owen si zahrál ve filmech Král Artuš, Hra s nevěrou a Sin City – město hříchu. Jednou z jeho posledních rolí je role amerického prezidenta Billa Clintona v seriálu American Crime Story.

Bradley Cooper (46)

Bradley Cooper / Zdroj: adme.ru

Bradley Cooper dlouho hrál ve filmech, ale role ve filmu Pařba ve Vegas mu přinesla skutečnou slávu. Poté si nejen vybíral úspěšné role (Všemocný, Špinavý trik), ale stal se také hollywoodským producentem. Jeho režijní debut Zrodila se hvězda se ukázal jako docela úspěšný, film získal několik nominací na Oscara.

Channing Tatum (40)

Channing Tatum / Zdroj: adme.ru

Herec si zahrál pouličního tanečníka ve filmu Let’s Dance. Po úspěchu filmu dostal vstupenku do světa velkých trháků: G. I. Joe, Orel Deváté legie, Kingsman: Zlatý kruh. Herec také hrál v melodramách (Milý Johne), populárních komediích (21 Jump Street) a ztvárnil složitou dramatickou role ve filmu Hon na lišku.

Další herci:

Aaron Taylor-Johnson (30)

Aaron Taylor-Johnson / Zdroj: adme.ru

Josh Hartnett (42)

Josh Hartnett / Zdroj: adme.ru

Owen Wilson (52)

Owen Wilson / Zdroj: adme.ru

Ethan Hawke (50)

Ethan Hawke / Zdroj: adme.ru

Tobey Maguire (45)

Tobey Maguire / Zdroj: adme.ru

PSALI JSME: 12 PŘÍPADŮ, KDY HERCI HRÁLI V JEDNOM FILMU NĚKOLIK ROLÍ, ALE BYLO SI TOHO TÉMĚŘ NEMOŽNÉ VŠIMNOUT

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES VYPADAJÍ HERCI Z POPULÁRNÍHO SERIÁLU BEVERLY HILLS 90210

Share