“Naše svatba rozhodně nudná nebude”: Karlos Vémola prozradil detaily své luxusní svatby

Nejznámější česky zápasník MMA Karlos Vémola prožívá nejšťastnější dobu. V prosinci se se svou partnerkou Lelou Ceterovou zasnoubil, pár vychovává úžasnou dcerku Lili a také před několika týdny Vémola prozradil, že už v létě proběhne luxusní svatba.

Karlos Vémola, Lela Ceterová a dcerka Lili/Zdroj: instagram.com

Podle Karlose jeho svatba bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro něho a jeho partnerku, ale i pro všechny, kdo na svatbě bude. Bojovník portálu Blesk prozradil, že jeho svatba bude luxusní.

Dokonce i datum sňatku má velmi hluboký význam pro partnery. S Lelou Ceterovou 28.června měl první rande na Žižkovské věži, a kvůli tomu svatba bude probíhat ve stejném termínu a ve stejném místě.

Karlos Vémola a Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

Karlos také prozradil, že na jeho svatbě bude 500 lidi. “Specialit tam bude hodně, ale chci, aby to bylo tajemství. Naše svatba rozhodně nudná nebude,” řekl Vémola.

Zápasník řekl, že první svatební noc bude blízko Žižkovské věži v hotelu One Room. Podle slov Vémoly, byl tam se svou partnerkou v první výročí vztahu. Partneři se moc těší na vlastní svatbu a jsou jistí, že bude kouzelná.

Karlos Vémola a Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JAN DOLANSKÝ A LENKA VLASÁKOVÁ PROZRADILI, KDY PROBĚHLA JEJICH UTAJENÁ SVATBA: VE DNEŠNÍ DOBĚ DÍKY SVÉMU MANŽELOVI LENKA MÁ DVOJITÉ PŘÍJMENÍ

PŘIPOMINAME: “BUDE TAM KOLOTOČ, CIRKUS, LVI, VŠECHNO”: PROČ LELA CETEROVÁ A KARLOS VÉMOLA ZÁŘI ŠTĚSTÍM

Share