“Bude tam kolotoč, cirkus, lvi, všechno”: Proč Lela Ceterová a Karlos Vémola záři štěstím

35letý zápasník MMA Karlos Vémola svou dlouholetou partnerku Lelu Ceterovou požádal o ruku v prosinci, na první narozeniny své dcerky Lily. Ve dnešní době známý zápasník uvedl, že spolu plánují svatbu.

Karlos Vémola a Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

Podle Karlose veselka musí být v nejbližší době. Kvůli tomu jejich svatba může proběhnout 28.července. Karlos také dodal, že bude na stejném místě, kde měl s Lelou první rande.

Vémola moc přeje, aby to byla taková svatba, kterou nikdy nezapomenou. “Bude tam kolotoč, cirkus, lvi, všechno,” uvedl Terminátor během návštěvy pořadu Showtime.

Karlos Vémola a Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

Jediné, co může datum veselky změnit, je koronavirova epidemie. “Na místě jsem schopnej uhnout, ale na datu určitě ne,” dodal Vémola, který řekl, že se snaží nic neplánovat, protože nechce žádným způsobem zklamat svou lásku.

Karlos se také přiznal, že jeho partnerka by moc chtěla veselku i dřív, než plánuje Terminátor. “Ona se chtěla vdávat už teď, v Dubaji, že potom svatbu někdy doděláme, ale já ne, to musí být napoprvé a dobré,” ukončil známý zápasník.

Karlos Vémola a Lela Ceterová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “MUSELI JSME TROSKU HRÁT KVŮLI DIVÁKŮM”: PRO RENÉHO ZE SVATBY NATÁČENÍ V SHOW BYLO JINÉ, NEŽ U NATÁLKY

PŘIPOMINAME: KARLOS VÉMOLA SE SVOU SNOUBENKOU LELOU CETEROVOU UŽ MAJÍ VYBRANÉ MÍSTO, KDE SI VEZMOU: JE TO PRO NĚ DOST DŮLEŽITÉ MÍSTO

Share