Narodil se s hmotností 7 kilogramů téměř před 40 lety: Jak se vyvíjel život malého obra

Ve vzdáleném 83. roce se narodil skutečný bohatýr, který se jmenuje Kevin. Jak tento muž nyní žije.

Kevin / Zdroj: YouTube

Kevinova matka, 24letá Patricia Clark, už dítě měla a narodilo se docela velké. Když ale lékaři viděli druhé miminko na ultrazvuku, řekli si, že do narození se z něj pravděpodobně stane skutečný bohatýr. Přestože uběhla jen polovina těhotenství, velikost plodu již dosáhla tělesné hmotnosti průměrného novorozence.

Kevin / Zdroj: YouTube

Kevin se narodil pomoci císařského řezu a vážil celých 7 kilogramů a 200 gramů. Tehdy toto dítě upoutalo pozornost médií v New Jersey (tam žila Patricia a její manžel Bob) a v celé Americe.

Na novinových stránkách se objevily obrázky novopečených maminky a tatínka, jak drží svého velkého syna. Rodina byla šťastná, protože chlapcův zdravotní stav byl vynikající.

Kevin / Zdroj: YouTube

Jako dítě byl Kevin často škádlen, ale jak rostl, naučil se nejen nevšímat si hrubých lidí, ale dokonce na ně reagovat s humorem. Ve dvanácti letech přesáhla výška chlapce jeden a půl metru. Kevin i nadále rychle rostl.

Po absolvování střední školy se Kevin rozhodl vstoupit do amerického letectva a poté začal pracovat v policií. Podle některých zpráv se v současnosti zabývá bioinženýrskou medicínou.

Kevin / Zdroj: YouTube

Kevin má manželku, která má také poměrně výraznou výšku – více než 1,8 m. Sám 37letý hrdina je ještě vyšší, celých 2 metry a 6 centimetrů. Jeho hmotnost je asi 130 kilogramů. Takové rozměry ale nebrání 37letému Kevinovi žít normální život.

Kevin / Zdroj: YouTube

Je pravda, že existují malé potíže: většina aut jsou pro něj malá, musí se neustále ohýbat, když prochází dveřmi, také ne každý sprchový kout mu vyhovuje. A lidé v ulicích často zírají a ptají se, jestli ten chlap není basketbalista. Ale na pozornost je zvyklý, takže ho to už vůbec netrápí.

Kevin / Zdroj: YouTube

Jinak je Kevin v pořádku. Je šťastný se svou milou a miluje svého domácího mazlíčka. Kevin radí lidem, aby byli sami sebou a snili o přátelství a velké rodině, ve které se všichni navzájem podpoří.

Kevin / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MODELKA S NEJVĚTŠÍMI LÍCNÍMI KOSTMI NA SVĚTĚ UKÁZALA, JAK VYPADALA PŘED VŠEMI PLASTIKAMI: TA PROMĚNA JE NEUVĚŘITELNÁ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA CHCE MÍT NEJVĚTŠÍ RTY NA SVĚTĚ: PODSTOUPILA UŽ 26 INJEKCÍ

Share