Dívka chce mít největší rty na světě: podstoupila už 26 injekcí

Dívka má sen, miluje panenky Bratz a sní o tom, že se stane jednou z nich. Aby dívka dosáhla požadovaného cíle, navštívila kosmetičku šestadvacetkrát, aby byla plnost a tvar její rtů perfektní.

Andrea Ivanova/Zdroj: mirfaktov.com

Andrea Ivanova z Bulharska už udělala 26 injekcí do rtů. Dívka si však nemyslí, že je čas přestat, pokračuje ve svém cíli a už se připravuje na další injekci. Rozhodla se, že bude vypadat jako panenka před třemi lety. Pak poprvé navštívila odborníka a vložila do rtů filer. Výsledek se jí moc líbil, a tak se takové návštěvy kosmetické salonu staly pravidelnými.

Andrea Ivanova/Zdroj: mirfaktov.com

Andrea věří, že navštívila nejlepší bulharské kliniky. Plánuje také zvětšit prsa o několik velikostí. Je zřejmé, že žena je spokojená s tím, co vidí v zrcadle, ale stále usiluje o dokonalost. Není to tak dávno, co dívka ještě udělala další injekci do rtů. Dále plánuje přistoupit k opravě dalších částí obličeje.

Andrea Ivanova/Zdroj: mirfaktov.com

PSALI JSME: FLEGR CHCE ROZDÁVAT PENÍZE ZA OČKOVÁNÍ KORONAVIRU: KDO A KOLIK BY ZA APLIKACI VAKCÍNY DOSTAL FINANČNÍ ODMĚNU

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA, S KÝM STRÁVÍ VÁNOČNÍ SVÁTKY: ZNÁMÁ MODELKA PROZRADILA, JESTLI S NÍ BUDE JEJÍ NOVÝ PARTNER

Share