Nahradila snoubence figurínou: Proč na svatbě nebyl přítomen ženich

Ve Spojených státech se svatební oslavy zamilovaného páru málem nepovedly: ​​ženich se kvůli nemoci nemohl dostat na vlastní svatbu. Dívka jménem Christine se ale nenechala zmást a na oslavu svatby přivedla „improvizovaného muže“, manekýna s tváří svého budoucího manžela.

Svatba / Zdroj: life.24tv.ua

Ženich Gannon Carmir v předvečer svatby dostal těžkou otravu jídlem a nemohl se zúčastnit vlastní svatby. Na zrušení oslavy neměl čas ani vlastně touha, a tak se Christine rozhodla strávit šťastný den s figurínou svého manžela.

O nevšední svatbě, která se konala v Severní Karolíně, informoval TikTok účet věnovaný svatebním slavnostem.

Video se rychle stalo virálním, svatbu ženy a figuríny zhlédlo téměř 900 tisíc lidí.

Oslava / Zdroj: life.24tv.ua

Na videu je zobrazena 26letá Christine, která tančí s oficiálně oblečenou figurínou, na kterou je připevněn tablet s obličejem ženicha. Dívka šťastně komunikovala s hosty, objímala figurínu a dokonce s ním rozřezala svatební dort.

Video vyvolalo na internetu rozruch, komentátoři se rozdělili na dva tábory. Někteří obdivují vynalézavost a originalitu dívky, jiní odsuzují nevěstu za to, že nezůstala se svým nemocným manželem.

https://www.tiktok.com/@thevictorianyoungsville/video/7030992413334310149?sender_device=pc&sender_web_id=6879506602097952262&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

Gannon následně situaci komentoval. Muž poznamenal, že velmi chtěl, aby Christine oslavila ten šťastný den spolu s přáteli a rodinou.

„Byl to již náš třetí pokus o svatbu během COVID-19. Nechtěli jsme, aby se oslava zase zrušila,“ vyprávěl Gannon.

Pár se schází už osm let a je přesvědčen, že jejich milostný příběh bude trvat ještě hodně dlouho.

Christine a Gannon / Zdroj: life.24tv.ua

PSALI JSME: ONA SE ZASE SEŠLA S BÝVALÝM MANŽELEM: TEĎ VŠAK NEVÍ, ZDA TO BYLA SPRÁVNÁ VOLBA

PŘIPOMÍNÁME: „HNED TEĎ JEDŮ DO OBCHODU“: ŽENA OZDOBILA STROMEČEK NAFUKOVACÍMI BALONKY

Share