Nadvláda nezpůsobuje stárnutí: Jak vypadaly prezidentky a královny v mládí a teď

Většina známých žen jsou na svém postě dlouhou řadu let. Rozhodli jsme se ukázat političky a zjistit, jak se v průběhu času změnily.

Alžběta II

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Královna nastoupila na trůn před 68 lety, když jí bylo jen 25! Ve věku 95 let vypadá Alžběta II skvěle, stále se věnuje státním záležitostem a zůstává jedním z nejvlivnějších monarchů. Dáma stále dává přednost jasné rtěnce a vytříbeným kudrlinkám.

Angela Merkelová

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Okamžitě je jasné, že Angela Merkelová nikdy neměnila ten krátký účes, který tak miluje. Za roky své politické kariéry se kancléřka samozřejmě změnila, ale na svých 67 let se rozhodně nevypadá. Pravděpodobně kvůli světlé barvě vlasů, díky které vypadá mladší.

Hillary Clintonová

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Stačí se podívat na tuto hezkou dívku, ve které snadno poznáte budoucího kandidáta na prezidenta USA. Po tolika letech vypadá Hillary Clintonová skvěle: na její tváři nevidíme hluboké vrásky a její pleť vypadá velmi dobře.

Theresa May

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Britská expremiérka Theresa May vypadá čím Dale, tím lépe. To je ten pravý případ, kdy věk krášlí! Terese je nyní 65 let a stále se věnuje státním záležitostem, ale politička nezapomíná na sebe. Kosmetické ošetření a kvalitní péče udržují May svěží.

Královna Sylvia

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Sylvia se stala švédskou královnou před 46 lety poté, co se provdala za švédského krále. Nyní je královně 78 let – a vypadá skvěle! Je vidět, že královna se nezapomíná starat sama o sebe. Dříve ona skoro nepoužívala kosmetiku, nyní ale růžovou rtěnku a ruměnec neodmítá.

Margrethe II

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Dánské královně je nyní 81 let, ale musíte přiznat, že vypadá výborně. Ano, má vrásky, ale to je úplně normální. Všimli jsme si, že mnoho politiků dává přednost růžovým rtěnkám místo jasných – zajímavý fakt.

Kolinda Grabar-Kitarovich

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Bylo pro nás těžké uvěřit, ale tato mladá žena je exprezidentkou Chorvatska. Má jen 53 let, ale vypadá tak ohromující, že jí můžeme jen závidět. Žena nemá na tváři jedinou vrásku a má také krásné tělo. To vše je dáno aktivním životním stylem.

Christina Fernandez de Kirchner

Politička/Zdroj: goodhouse.ru

Exprezidentce Argentiny je 68 let, ale vypadá skvěle. Vrásky to vůbec nekazí její obličej. Cristina Fernandez de Kirchner se během líčení raději zvýrazní oči a na rty použije béžový lesk.

PSALI JSME: PRINC HARRY SE PŘIZNAL, KDY A PROČ SE ZAMILOVAL DO MEGAN: BYLA OKOUZLUJÍCÍ

ČTĚTE TAKÉ: MĚLA 10 HRADŮ A VÍCE TITULŮ NEŽ KRÁLOVNA: V MLÁDÍ NÁDHERNÁ KRÁSKA VÉVODKYNĚ ALBA

Share