Na obálce módního časopisu se objevil pes: Není to vtip a jejímu smyslu pro styl může závidět kdokoliv

Zatímco tisíce módních bloggerů sní o slávě, levretka jménem Tika přišla k úspěchu. Ve Instagramu pán feny ukazuje různé obrazy, od útulného sportovního oblečení pro domácí posezení až po jasné kožichy, ve kterých Tika vycházela na procházky v zimě.

Stylová fena Tika a její pán / Zdroj: twizz.ru

Levretke je již 10 let a po celou dobu její majitel zveřejnil fotky Tiki ve stylových oblecích. V roce 2016 jeho přátelé nevydrželi a prohlásili, že by na osobní stránce nemělo být tolik fotografie feny. Od té doby má Tiki svůj vlastní Instagram. A nyní ho sledují přes milion lidí!

Stylová fena Tika / Zdroj: twizz.ru

Tika má nejlepší oblečení pro zvláštní příležitost.

Tady v tomto kožichu přišla na týden módy pro domácí mazlíčky. Ano, takové akce opravdu existují!

Stylová fena Tika / Zdroj: twizz.ru

Oslnivé šaty na Zlatém glóbusu.

Mezi hosty Zlatého glóbu-2021 byly nejen hollywoodské hvězdy, ale i psi. Tika ohromila všechny svými šaty s flitry a přilbou. Její fanoušci okamžitě prohlásili, že si zaslouží ocenění za nejlepší oblečení obřadu, a také poznamenali, že jasně růžová jí velmi sluší. Dobře, zatím je to jen veselá Fantazie jejího pána, ale jsem si jistý, že Tika velmi brzy opravdu půjde na takovou slavnost!

Stylová fena Tika / Zdroj: twizz.ru

Doma i na procházkách zůstává Tika také stylová.

Majitel Tiki v rozhovoru s časopisem Fashion říká: „Žijeme v Montrealu, a klima zde není příliš vhodné pro toto plemeno psů. Od října až do poloviny května Tika potřebuje oblečení, aby nezmrzla“. Současně zdůrazňuje: oblečení feny je vždy nejen módní, ale také pohodlné.

Stylová fena Tika / Zdroj: twizz.ru

Snem každé modelky je být na obálce časopisu.

V novém vydání Clin d’œil zveřejnil velký materiál o této úžasné feně. Začíná to takto: „Pokud neznáte Tiku, pravděpodobně si myslíte: „Fena na obálce? Vážně?“.

Stylová fena Tika / Zdroj: twizz.ru

Zdá se ale, že už to nikoho nepřekvapilo. Čtenáři časopisu se navíc dozvěděli, co pomáhá Tice zůstat krásnou a odpočatou. Tajemství je jednoduché: musíte spát 20 hodin denně a častěji nosit jasné barvy.

Stylová fena Tika / Zdroj: twizz.ru

PSALI JSME: IRSKÝ PREZIDENT POSKYTL ROZHOVOR SPOLU SE SVÝM ŠTĚNĚTEM A BYLA TO CHYBA: PES UKRADL POZORNOST VEŘEJNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: CO BY SE MĚLO VĚDĚT O PSYCHOLOGII KOČEK

Share