Na místo Slunečné se chystá nový seriál: O čem bude seriál a kdo v něm bude hrát

Všem je již známo, že primáсký serial Slunečná již brzy končí.

Záběry z filmu slunečna / Zdroj: prima.iprima.cz

Ředitelka obsahu TV Prima Lenka Hornová v rozhovoru pro časopis Vlasta prozradila, že seriál Slunečná by neměl být nekonečný. Může mít mnoho částí, ale musí existovat děj se začátkem a koncem. Proto nyní probíhá práce na seriálu, který přijde na místo Slunečné.

Oslavili natáčení 100. dílu seriálu / Zdroj: Instagram

Jak uvádí AHA, nyní se velmi intenzivně pracuje na natáčení nového seriálu. A i když detaily zůstaly utajeny, vyšlo najevo, že role hlavní hrdinky se ujala znovu Eva Burešová. Na place má Eva velký vliv. Dokonce se může rozhodnout, kdo dostane hlavní mužskou roli.

Záběry z filmu slunečna / Zdroj: prima.iprima.cz

Z prověřených zdrojů vyšlo najevo, že se na toto místo zkouší Robert Urban, Radúz Mácha, a ještě několik dalších. Dokonce už byly i zkušební záběry.

Jak informuje AHA, vyšlo najevo, o čem bude seriál. Hlavní hrdina bude v Zoo pracovat jako cvičitel šelem a bude mít dvě děti. A Eva bude chůva, která se musí starat o děti. Musí mezi nimi být vztah plný dramat a zážitků.

Záběry z filmu slunečna / Zdroj: prima.iprima.cz

Ze stejných zdrojů vyšlo najevo, že Marek Lambora se natáčení nezúčastní. Ale tvůrci seriálu by rádi viděli na place Vladimíra Polívku, ale ještě zatím není známo, zda se na natáčení bude chtít podílet.

PSALI JSME: UŽ JE TO OFICIÁLNĚ: SLUNEČNÁ SKONČÍ

PŘIPOMÍNÍME: A JE TO KONEČNĚ VENKU: HVĚZDA SERIÁLU SLUNEČNÁ MAREK LAMBORA NA SVÉM INSTAGRAMU HEREC ZVEŘEJNIL SPOLEČNOU FOTKU SE SVOU PŘÍTELKYNI

Share