„Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc,“ řekla kdysi o synovi Hana Gregorová: teď si nejspíš bude muset zvykat na jeho novou partnerku

Herec, zpěvák a skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý a modelka a herečka Taťána Gregor Brzobohatá se rozešli. Oba se k situaci vyjádřili na sociálních sítích i v médiích. Ale co si o tom myslí maminka herce Hana Gregorová? Píše o tom server Aha!

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

Pro Ondřeje Gregora Brzobohatého to nebylo první manželství, čeká ho rozvod, ale také to pro něj nebude nic nového.

Poprvé se herec oženil v roce 2008, jeho manželkou se stala televizní produkční Johana Indráková. Rozvedli se v roce 2013 a možná v tom hrála roli jeho rodina.

Taťána Gregor Brzobohatá / Zdroj: youtube.com

„Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu,“ řekla Hana Gregorová když byl její syn ještě ženatý s první ženou.

Tři roky po skončení prvního manželství si Ondřej Gregor Brzobohatý vzal Taťánu Kuchařovou, Miss World z roku 2006. Nová manželka herce se jeho matce líbila podstatně víc.

Hana Gregorová / Zdroj: youtube.com

Nyní však jejího syna opět čeká rozvod. Teď randí s tanečnicí Zuzanou Pilnou. Hana Gregorová si asi bude muset zvyknout na jeho novou partnerku.

PSALI JSME: “ASPOŇ JEDNU NEŘEST BYCH MĚLA MÍT”: TEREZA BRODSKÁ PROMLUVILA O ZLOZVYKU, KTERÉHO SE UŽ ZBAVIT NECHCE

PŘIPOMÍNÁME: VENDULA PIZINGEROVÁ SE NA INSTAGRAMU POCHLUBILA SVÝMI DVĚMA SYNY: „JÁ JSEM RÁDA, ŽE TAHLE FOTKA VŮBEC MOHLA VZNIKNOUT“

Share