“Aspoň jednu neřest bych měla mít”: Tereza Brodská promluvila o zlozvyku, kterého se už zbavit nechce

Známá herečka Tereza Brodská celý život byla příkladem pro všechny. Nikdy nepila alkohol, nebrala drogy a jedla jen zdravé jídlo. Má ale jeden zlozvyk, kterého se pokusila zbavit se během letošní letní sezóny.

Tereza Brodská/Zdroj: instagram.com

To se jí bohužel nepodařilo, a portálu ŽivotvČesku promluvila, proč kouření cigaret je pro ni důležité. “Aspoň jednu neřest bych měla mít,” prozradila herečka.

Podle jejich slov, během kouření cigaret vypadá elegantně, jako francouzsky. Také řekla, že mluvila s Magdou Vašáryovou, která pracovala jako velvyslankyně ve Vídni.

Tereza Brodská/Zdroj: instagram.com

Ta jí řekla, že tehdy kouření cigaret bylo velice důležité, protože většina politiků kouřila během přestávky. Na níž mluvili o důležitých věcech, ale Magda tam nebyla, protože nekouřila.

“To mi přišlo vtipný a může to být další důvod, proč kouřit dál,” dodala herečka, která se už svého zlozvyku zbavit neplánuje. Tereza také promluvila o novoročním předsevzetí, které vůbec neuznává. Podle jejich slov, je zbytečné, a pokud něco se z předsevzetí nesplnilo, tak nálada se určitě zhorší.

Tereza Brodská/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JOHN MALKOVICH SE OBJEVÍ V KROMĚŘÍŽI: ZNÁMÝ HOLLYWOODSKÝ HEREC SI ZAHRAJE POD ŠIRÝM NEBEM V PODZÁMECKÉ ZAHRADĚ

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ MĚLA KRUŠNÉ VÁNOCE: HEREČKA PROZRADILA, PROČ TÉMĚŘ CELÝ DEN STRÁVILA NA AMBULANCI

Share