Veronika Žilková měla krušné Vánoce: herečka prozradila, proč téměř celý den strávila na ambulanci

Herečka Veronika Žilková o Vánocích musela na ambulanci. Měla totiž problémy se svou fenkou mopsíka Coffie, která si přihodila zranění, kvůli kterému umělkyně strávila den na veterině. Píše o tom web blesk.cz.

Štěňátko si Žilková pořídila ještě v roce 2019 a pojmenovala fenku Coffie, která nahradila labradora Pipa. Ten v devíti letech podlehl rakovině.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Nyní už ale měla obavy o nového mazlíčka. Veronika Žilková řekla, že Coffie byla na zahradě a po několika minutách se vrátila s vypíchnutým okem. Herečka předpokládá, že si to mohla přihodit o nějaký klacek, i když zahrada je prý velmi bezpečná.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Včera jsem s ní strávila, od dvou do devíti, tedy celé odpoledne a večer na Boží hod, na veterině, byla to jediná otevřená klinika široko daleko,“ prozradila Žilková s tím, že fenka o očičko nakonec přišla.

Herečka dodává, že pejsek už je v pořádku, jí a život jde dál. Žilková také zveřejnila fotky, které potvrzují, že se Coffie daří dobře.

Mazlíček Veroniky Žilkové Coffie / Zdroj: youtube.com

U mopsů zranění očí jsou běžná a uznává to i Žilková. Nakonec umělkyně dodala, že pokud někdo měl problémy o Vánocích, tak v tom nebyl sám.

Psali jsme:„Někdy stačí jen kousek ledu před domem“: Lucie Bílá si zlomila rameno. Uskuteční-li se plánovaný koncert

PSALI JSME: EVA DECASTELO V PLAVKÁCH SE KOUPÁ V LEDOVÉ VLTAVĚ: PŘILÁKALA TAM I HONZU DĚDKA

PŘIPOMÍNÁME: V NOVÉM ROCE VZROSTOU PLATY POLITIKŮ ZHRUBA O 6 PROCENT: OPOZICE NAVRHUJE ZMRAZENÍ TĚCHTO PLATŮ

Share