“My budeme doma na zahradě”: Tereza Kostková i během letní sezóny pracuje. Proč nechce dovolenou u moře

Známá herečka Tereza Kostková během letošní letní sezóny moc odpočívat naplánovala. Hrála až osm let v populárním seriálu Vinaři, a nedávno znovu si zahraje v seriálu s vínem.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

Nový seriál se jmenuje Pálava, a v němž herečka dostala jen roli vzpomínkové postavy. Tereza dokonce prozradila, že během natáčení ani žádnou kapku vina nevypila. Portálu Super řekla, že všichni herci pijí jen jablečný džus.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

Podle níž, nemohou si dovolit vypít vina, protože pod vlivem alkoholu dobře pracovat nejde. Není to jediná práce, kterou v dnešní době má. Tereza moc často jezdila do Bratislavy, protože měla tam premiéru Hamleta na Bratislavském hradu.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

Dokonce prozradila, že také hraje i v pražském divadle, kvůli čemuž čas na odpočinek nemá. Dokonce prozradila, že se letos nemíří na moře. Podle jejich slov, hodně cestovala mezi Bratislavou a Pálavou, a je z toho unavená. “My budeme doma, na zahradě,” řekla herečka.

Tereza Kostková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: KDO JE TA HOLČIČKA: PROSLAVILA SE JAKO HEREČKA, VĚNOVALA SE GYMNASTICE A STALA SE MISTRYNÍ REPUBLIKY

PŘIPOMÍNÁME: „STÁLE SENZAČNÍ POSTAVA“: ELIZABETH HURLEY UKÁZALA FOTKU V PLAVKÁCH. JAK VÝPADÁ HEREČKA VE SVÝCH 57. LETECH

Share